Okrągłe rocznice urodzin są najważniejsze. Banalne, oklepane podarunki nie wchodzą w rachubę, bo przecież chodzi o prezent na 50 urodziny taty! Dlatego ta szczególna rocznica wymaga niestandardowego pomysłu na prezent. Poza tym przyjęcie musi być przygotowane z pompą, z pysznym poczęstunkiem, wyśmienitymi trunkami i clou programu, czyli doskonałym tortem zamówionym specjalnie na tę okazję.

W ten szczególny dzień trzeba zrobić wszystko, by solenizant czuł się wyjątkowo. Wisienką na torcie pozostaje kwestia prezentu dla 50-latka, który oczywiście powinien być dopasowany do tej niepowtarzalnej okazji. Zobacz, jaki prezent na 50 urodziny taty wybrać, by ten dzień miał swój unikalny wydźwięk.

Personalizowane upominki

Podczas poszukiwania prezentu na 50 urodziny dla mężczyzny trafiasz na z pozoru zwyczajne przedmioty, gadżety, które, przy odrobinie inwencji i kreatywności mogą okazać się świetnym upominkiem. Czasem potrzebujesz jedynie odrobiny fantazji. Rozwiązaniem może być piękny skórzany portfel z wygrawerowaną dedykacją, który będzie pasował na 50 urodziny. Obecnie portfele i ciekawą męską galanterię kupisz podczas wyprzedaży w Reserved, dochodzącej nawet do -70%. Prezent taki na pewno będzie miał swoją osobistą wartość, a tata, codziennie z niego korzystając, będzie doceniał ten szczególny gest. Personalizacja to prosty, a zarazem kreatywny sposób na prezent urodzinowy dla mężczyzny.

Specjalne dodatki urodzinowe

Sam podarunek może nie wystarczyć na tak niepowtarzalną okazję, jaką są urodziny. Dlatego warto pomyśleć nad specjalnymi życzeniami urodzinowymi, które będą stanowić miły dodatek do oryginalnego prezentu. Możesz nabyć ozdobną kartkę, na której wyrazisz swoje najszczersze i osobiste życzenia. Solenizant nawet po dłuższym czasie będzie mógł sięgnąć do takiej kartki i wzruszyć się na myśl o tak pięknych życzeniach.

Zbliżoną formą są życzenia, które mają formę obramowanego wydruku. Nie dość, że to ciekawy pomysł na prezent na 50 urodziny to jeszcze może się stać nieodłączną częścią wyposażenia mieszkania. Taki drobiazg na pewno zrobi wielkie wrażenie. Pomyśl również o słoiku pełnym życzeń, w którym umieścisz na karteczkach swoje spersonalizowane życzenia, które solenizant może czytać, jedno po drugim. Taka niespodzianka to na pewno fajny prezent na urodziny, który na dodatek przyniesie  wiele satysfakcji.

Prezenty z pasją

Czasem prezent może być odpowiedzią na pasje solenizanta, jego głęboko skrywane marzenia i być po prostu zgodny z jego charakterem. Twój tata to miłośnik piłki nożnej, podaruj mu piękny album dotyczący największych gwiazd futbolu lub ulubionego klubu piłkarskiego. A może nie czytał jeszcze najnowszej biografii swojego piłkarskiego idola? Książki i akcesoria związane z piłką nożną oraz innymi dyscyplinami znajdziesz na stronie internetowej empik.com.

A może tata od dziecka marzył o przestworzach? Niech wczuje się w rolę pilota w symulatorze lotu albo niech zwiedzi tunel aerodynamiczny. Możesz skorzystać również z innych możliwości, takich jak lot szybowcem lub na paralotni. Moc wielu wrażeń gwarantowana! Niech prezent na pięćdziesiątkę będzie pomysłowy, bo takie właśnie są najlepsze.

Sportowe upominki

Nigdy nie jest za późno, by zacząć swoją przygodę ze sportem. Dlatego, gdy zastanawiasz się, co na 50 urodziny kupić tacie, postaw na sport i ruch. Może być to wizyta na strzelnicy sportowej, lub coś bardziej ekscytującego jak skok ze spadochronem. Możesz zaproponować też coś bardziej przyziemnego, czyli po prostu trening personalny. A nuż okaże się, że Twój tata stanie się pasjonatem sportów siłowych, a fitness club będzie jego nowym ulubionym hobby.

Pomyśl też dodatkowo o zakupie voucheru na masaż sportowy, czy też relaksujący. Twojemu tacie na pewno przyda się pełne rozluźnienie i odrobina przyjemności, którą gwarantują wszystkie zabiegi typu wellness. Taki zestaw prezentów dla mężczyzny na 50 urodziny to gwarancja energii i zdrowia w odpowiedniej dawce dla Twojego ukochanego solenizanta.

Prezent na 50 urodziny powinien być przemyślany
Akcesoria sportowe to dobry pomysł na prezent dla taty, który lubi być w formie.

Prezenty z przymrużeniem oka

Jeśli Twój tata znany jest ze swojego poczucia humoru, na pewno rozbawią go śmieszne prezenty dla mężczyzn. A nawet jeśli jest poważnym i statecznym panem, to chwila rozluźnienia w postaci nie do końca poważnego upominku powinna zapewnić mu sporo śmiechu, a co dopiero gościom zebranym na przyjęciu urodzinowym.

Jeśli chodzi o śmieszne prezenty, masz szerokie pole do popisu. Od grawerowanego kieliszka z zabawnym napisem, którym będzie przykładowo ulubione powiedzonko solenizanta, przez specjalny kubek ze spersonalizowanym napisem czy otwieracz do piwa, który można przymocować do ściany. Nawet te najbardziej szalone gadżety znalezione na AliExpress, okażą się jeszcze zabawniejsze, gdy solenizant znajdzie na nich specjalną dedykację. Na AliExpress odkryjesz wiele pomysłów na prezent dla mężczyzny na 50 urodziny. A przy okazji otrzymasz 9% zwrotu za wydane na zakupy środki. Wymyśl coś oryginalnego i pokaż Twojemu tacie, że podarek, pomimo tego, że śmieszny, jest szczególny i prosto z serca.