Już wkrótce kolejny Dzień Dziecka organizowany przez firmy w czasie pandemii. Jaką niespodziankę tym razem przygotować dla pracowników i ich pociech? Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas wręczania upominków? I które prezenty zyskają zarówno uznanie rodziców, jak i wywołają uśmiechy na buziach najmłodszych członków firmowej rodziny?

Bezpieczny prezent na firmowy Dzień Dziecka

W ciągu ostatniego roku dla wszystkich stało się oczywiste, jak ważne są zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz ich najbliższych. W tym trudnym okresie firmy  postawiły na pracę zdalną i wdrożyły szereg rozwiązań, które gwarantują dystans społeczny. Działy HR, które zwykle z okazji świąt czy okazji firmowych, takich jak Dzień Dziecka, organizowały atrakcyjne eventy z prezentami, otworzyły się na nowe pomysły. Jednym z nich jest wręczanie okolicznościowych upominków online. Wygodne w obsłudze (wystarczy mail do odbiorcy), proste w rozliczeniu, bardzo lubiane przez pracowników. A także w pełni bezpieczne, organizowane bez przesyłek, paczek i kontaktu z kurierem.

Jak wybrać prezent na firmowy Dzień Dziecka?

To bardzo proste! Rynek błyskawicznie zareagował na pandemię i dziś oferta firmowych upominków przesyłanych online trafia zarówno do niewielkich firm, jak i międzynarodowych korporacji. Wśród najchętniej wybieranych prezentów są wirtualne karty podarunkowe. To nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie. Zamówioną kartę podarunkową zwykle można spersonalizować – dodać firmową grafikę lub animację i specjalne życzenia od przełożonych. Jednocześnie jest to prezent uniwersalny. Ważność kart można ograniczyć do jednego sklepu lub marki, ale firmy często stawiają na kategorię zakupów (np. posiłki w czasie wirtualnych wigilii ze współpracownikami). Pracownik obdarowany kartą z okazji Dnia Dziecka może ją swobodnie zrealizować podczas zakupów zabawek dla swojej pociechy.

Co jeszcze można zyskać z firmową kartą podarunkową?

Każda obecna na rynku karta podarunkowa ma swoje indywidualne zalety. Na przykład eKarta podarunkowa wydawana przez Bank Millennium i oferowana w bezpłatnej aplikacji goodie, oprócz możliwości płacenia nią w każdym polskim sklepie internetowym i stacjonarnym, zapewnia dostęp do najlepszych promocji i zniżek, a także zwrotu nawet 25% wydatków za zakupy w blisko 800 popularnych sklepach online (tzw. cashback). Wystarczy przejść do oferty znalezionej w goodie i zapłacić za nią eKartą podarunkową, by skorzystać nie tylko z atrakcyjnej zniżki, ale dodatkowo uzyskać zwrot części pieniędzy. Przy zamówieniu eKarty podarunkowej przed firmowym Dniem Dziecka można wybrać już gotowe okolicznościowe grafiki, animacje i szablony życzeń. Wartość zamówionej eKarty ustala sam pracodawca, a upominek zachowuje ważność aż przez 12 miesięcy od momentu aktywowania karty przez pracownika.

Więcej szczegółów na temat eKarty podarunkowej:

eKarta podarunkowa goodie

Jak działa eKarta podarunkowa?

Sprawdź na YouTube