Masz telefon z systemem iOS? Być może ostatnio po przejściu z oferty w goodie do aplikacji Pyszne.pl wyświetlił Ci się komunikat z prośbą o zgodę na tzw. App Tracking. Brzmi tajemniczo? Spokojnie, już wyjaśniamy, o co w tym wszystkim chodzi.

Pyszne.pl to jedna z najpopularniejszych marek wśród użytkowników goodie. Pozwala zamawiać online dania na wynos z tysięcy restauracji w całej Polsce – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. W goodie zawsze znajdziesz najnowsze oferty serwisu Pyszne.pl, w tym zapewniające darmową dostawę, atrakcyjne zniżki z kodem czy pozwalające gromadzić punkty za zamówienia i wymieniać je na rabaty w innych markach. Jak wszyscy użytkownicy goodie, przy zamówieniu dodatkowo otrzymujesz cashback w wysokości 3% wydatków, a jeśli przejdziesz do aplikacji Pyszne.pl przy pomocy linku z goodie po raz pierwszy, odbierzesz też jednorazowy prezent 10 zł.

Co to jest zgoda na trackowanie aplikacji?

3 maja 2021 roku firma Apple wprowadziła w systemie iOS dodatkowe zabezpieczenie dotyczące prywatności. Od tej chwili aplikacje muszą uzyskiwać wyraźną zgodę użytkowników iPhone’ów oraz iPadów na śledzenie ich zachowań. Ma to się odbywać przez dodatkowe okno wyskakujące w każdej aplikacji, w tym Pyszne.pl, w którym użytkownik będzie mógł potwierdzić zgodę (lub nie) na tracking za pomocą specjalnego identyfikatora dla reklamodawców. Aby uzyskać cashback po przejściu linkiem z goodie do zamówienia w aplikacji Pyszne.pl, musisz wyrazić taką zgodę, inaczej nie dostaniemy informacji od pyszne.pl, że złożyłeś zamówienie i nie naliczymy Ci cashbacku.

Jak odbierać goodie cashback przy zamówieniach na Pyszne.pl?

Zmiany są niewielkie, a cały proces wygląda tak:

  1. Znajdujesz ofertę serwisu Pyszne.pl w goodie
  2. Klikasz w link, który przenosi Cię z goodie do aplikacji Pyszne.pl lub na stronę internetową Pyszne.pl
  3. W tym momencie może pojawić się okno z prośbą o wyrażenie zgody na App Tracking – zgoda na to jest warunkiem naliczenia cashbacku. Jeśli z jakiegoś powodu złożyłeś odmowę, możesz to później zmienić w ustawieniach systemu iOS.
  4. Składasz zamówienie jak zawsze i czekasz na przybycie kuriera ze smacznym jedzeniem
  5. PS no i dostajesz cashback 🙂

I to wszystko! Życzymy udanych zamówień z goodie na Pyszne.pl i obserwowania, jak rośnie Twój goodie cashback. Smacznego!