Oryginalny prezent dla męża na rocznicę ślubu to w pewnym sensie rodzaj podziękowania za ten wyjątkowy czas razem. Małżonka powinna więc dopasować podarunek do pasji i zainteresowań swoich, jak i męża. Taki wspólny prezent to idealna okazja na uczczenie tego szczególnego czasu razem oraz przy okazji doprawienie go niebanalnymi przeżyciami. 

Jeśli zastanawiasz się, co kupić mężowi na rocznicę ślubu, weź po uwagę kilka czynników. Przede wszystkim charakter męża, jego hobby, główne zainteresowania. Znając to wszystko, możesz podjąć decyzję dotyczącą prezentu dla męża na rocznicę, która będzie niosła ze sobą dreszczyk emocji lub też będzie stanowić sentymentalny gest pełen osobistych emocji. W prezencie dla męża na rocznicę ślubu chodzi głównie jednak o to, by obejmował oboje małżonków. By mogli cieszyć się wspólnym czasem. Oczywiście są też inne rozwiązania prezentowe i im również się przyjrzymy.

Jakie są najlepsze pomysły na rocznicę ślubu dla męża?

Taki prezent do fantastyczny pretekst do spędzenia razem tego wyjątkowego dla obojga dnia. Macie wtedy najlepszą możliwość, by odpocząć od trudów dnia codziennego i celebrować wspólny czas, którego często jest za mało.

A więc bez względu na to, czy jest to pierwsza rocznica, czy też prezent dla męża na 20. rocznicę ślubu, podarunek powinien podkreślać wyjątkową okazję oraz nadawać indywidualny charakter temu wydarzeniu. Jednym z najlepszych pomysłów będzie więc zaplanowanie romantycznego dnia i nasycenie go niepowtarzalnym klimatem, np. podczas wizyty w spa czy podczas nastrojowej kolacji.

Romantyczna kolacja dla niej i dla niego

Doskonałe jedzenie, pyszne trunki, niebywałe aromaty…w takich okolicznościach każda para poczuje się fenomenalnie. Rozważając prezent na rocznicę ślubu dla niego, weź koniecznie pod uwagę jego indywidualne kulinarne upodobania. Jaką kuchnię lubi? Czy lubi eksperymenty i niekonwencjonalne rozwiązania?

Jako przykład niestandardowej kolacji może posłużyć kolacja w ciemności. Taki prezent na 25 rocznicę ślubu zdecydowanie zrobi klimat i sprawi, że małżonkowie doświadczą obcych im do tej pory doznań, które pobudzą ich wszystkie zmysły. W sytuacji, gdy jednak nie chcesz zamawiać jedzenia w ciemno, skorzystaj z usług Pyszne.pl i zyskaj 4% za wydane za zakupy środki.

Jaką niespodziankę sprawić mężowi na rocznicę ślubu?
Romantyczna kolacja może być prezentem z okazji rocznicy ślubu oraz miłą niespodzianką.

Intymny masaż dla par

Klimat bliskości zapewni masaż dla dwojga, który może być świetnym prezentem na mężczyzny na rocznicę. Atmosfera wyjątkowości oraz relaksu pozwoli na odcięcie się od powszedniości i skoncentrowanie się wyłącznie na przyjemności.

Podczas takiego zabiegu możesz razem ze swoim partnerem liczyć na miłą atmosferę, wysoką jakość usług oraz komfortowe wnętrza, w których będziecie się mogli całkowicie odprężyć.

Klasyczny prezent na rocznicę ślubu dla męża – zegarek

Taki prezent dla męża z okazji rocznicy ślubu sprawdzi się w sytuacji, gdy jednak chcesz podarować mu zindywidualizowany prezent i w ten sposób postawić na tradycyjne rozwiązanie. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji jest elegancki zegarek.

Ten podarunek sprawdzi się np. na 2 rocznicę ślubu. Taki prezent dla męża to zdecydowanie rzecz, z której powinien ucieszyć się każdy facet, bez względu na wiek.  My polecamy szczególnie taki prezent dla odrobinę starszych mężczyzn, którzy są często oddanymi fanami klasycznych dodatków.

Konsola do gier – prezent dla młodego małżonka

Nie jest to może najlepszy pomysł na prezent dla męża na 30 rocznicę ślubu. Wtedy chyba powinno się postawić na mniej odważne rozwiązania, lecz jeśli jesteście młodą parą w dosłownym tego słowa znaczeniu, to może okazać się to strzałem bez pudła.

Jeśli Twój mąż to zadeklarowany fan gier elektronicznych, to na pewno ucieszy się z konsoli nowej generacji i z zestawu gier, który możesz kupić w ramach dodatkowego podarunku. Takie niestandardowe prezenty mogą wyjątkowo ucieszyć małżonka.

Zestaw książek

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, co kupić mężowi na 25 rocznicę ślubu, to pomyśl o zestawie książek. Mogą być to książki jego ulubionego autora, tzw. dzieła zebrane, a mogą być to książki wymarzone przez Twojego małżonka, teraz zebrane w rocznicową kolekcję.

Dobra literatura to świetny prezent dla mężczyzny na rocznicę ślubu, o ile oczywiście jest on pasjonatem książek. Obecnie księgarnie oferują spory wybór tytułów wziętych pisarzy i tych niszowych, które można kupić w pakietach wprost skrojonych pod okazje upominkowe każdego rodzaju.

Płyty winylowe ulubionego wykonawcy lub gramofon

Od kilku lat płyty winylowe wracają do łask melomanów, więc jest to zdecydowanie coś, co można kupić mężowi na rocznicę ślubu. Oczywiście jeśli jest melomanem, lub też po prostu lubi słuchać i relaksować się z muzyką.

Jeśli nie macie w domu odtwarzacza? Nic prostszego. Obecnie na rynku znajdziesz gramofony, które na pewno trafią w gusta Twojego małżonka, w zależności od stopnia muzycznej fascynacji. Dostaniesz zupełnie proste modele, ale możesz również zdecydować się na egzemplarz z wyższej półki. A skoro o półkach mowa, to płyty analogowe zasługują na odpowiednie lokum, czyli specjalny regał, który dokupisz w sklepie Lidl.

Wspólna wycieczka niespodzianka

Wracamy do prezentów dla dwojga, które odpowiadają na pytanie, co kupić mężowi na rocznicę. Jeśli jeszcze nie podjęłaś decyzji, a budżet na to pozwala – zdecyduj się na wycieczkę dla dwojga. Nie musi to być od razu intensywny zagraniczny wojaż, może to być krótki pobyt nad polskim morzem, wyjazd w góry, do spa, czy też do innego uroczego zakątka. Szykując się na taką wyprawę, warto uzupełnić garderobę o niezbędną odzież i skorzystać w tym celu z permanentnej wyprzedaży w sieci sklepów Reserved.

Zwiedzanie, miły klimat, kilkugwiazdkowy hotel. Te elementy z pewnością pozwolą Wam na świętowanie tych wyjątkowych chwil tylko we dwoje.