Inflacja osiągnęła pełnoletność. Dzisiaj każdy z nas szuka dodatkowych środków oraz sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy podczas codziennych zakupów. Podpowiadamy, jak w łatwy sposób to zrobić z aplikacją goodie.

Rosnące ceny żywności i podstawowych artykułów codziennego użytku zmusiły każdego z nas do bardziej czujnego zaglądania do portfela oraz poszukiwania najlepszych okazji zakupowych. Idealnym rozwiązaniem tych trosk jest darmowa aplikacja goodie.

Uciekając przed inflacją

  • Do wielkanocnych zakupów należy podejść racjonalnie. Stwórz listę zakupową i kup to, co rzeczywiście jest Ci potrzebne. W ten sposób nie zmarnujesz żywności oraz zaoszczędzisz sobie zbędnych wydatków.
  • Podejmuj mądre decyzje zakupowe. Znajdź produkty dobrej jakości w konkurencyjnej cenie. Sprawdź aktualne gazetki z ponad 100 dyskontów i sklepów – wybierz ofertę dla Ciebie.
  • Korzystaj z promocji i rabatów. Bądź na bieżąco z najlepszymi okazjami w świecie zakupów. Śledź aktualne obniżki cenowe, przeceny i zdobywaj kody rabatowe.
  • Zamawiaj online z usługą goodie cashback w blisko 800 sklepach. W ten sposób na Twoje konto może wrócić nawet do 25% wydanych pieniędzy. A jeśli skorzystasz z Superofert – jeszcze więcej.
  • A jeśli chcesz sprawić komuś upominek, postaw na prezent szyty na miarę – czyli eKartę goodie. Osoba obdarowana sama zdecyduje na co przeznaczy zgromadzone na niej środki, wybierając zakupy w sklepie online lub stacjonarnie na terenie całej Polski.

Brzmi rozsądnie? Oczywiście, że tak!

Wszystko to znajdziesz w aplikacji goodie. Dzięki niej codzienne zakupy mogą stać się przyjemniejsze i mniej obciążające domowy budżet. Czas się o tym przekonać!