23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Jest to idealna okazja, żeby zaplanować wspólny czas i obdarować Tatę miłym upominkiem. W naszym artykule zebraliśmy zestaw uniwersalnych pomysłów, które Cię zainspirują. Zobacz je wszystkie i wybierz coś specjalnego!

Tata to wyjątkowa osoba w życiu każdego dziecka, na którą zawsze można liczyć – opiekuńczy i troszczący się. Każdy Tata jest inny, ale z pewnością bardzo kochany przez dzieci!

Dzień Ojca – prezent spersonalizowany

Najlepszy prezent, to upominek indywidualny, wybrany specjalnie dla danej osoby. Zastanów się na przykład nad: koszulką z nadrukiem, imiennym kubkiem, dedykowanym brelokiem do kluczy, piórem wiecznym z grawerem lub albumem ze wspólnymi zdjęciami.

Dzień Ojca – prezent gadżetowy

Jeżeli Twój Tata jest „złotą rączką” lub po prostu lubi coś majstrować, sprezentuj mu zestaw narzędzi. Będzie pomocny przy mniejszych i większych domowych zadaniach. A może Twój Tata to miłośnik technologii? Wówczas postaw na praktyczny prezent w postaci smart zegarka lub bezprzewodowych słuchawek.

Dzień Ojca – prezent doznaniowy

Twój Tata uwielbia przygody? Ekstra! Wybierz dla niego coś specjalnego! Spływ kajakowy, jazdę konną, golf, gokart, seans masażu, kino, wyjście na karaoke, paintball. Opcji jest wiele!

Dzień Ojca – prezent sportowy

Twój Tata lubi sport? W takim razie zastanów się nad specjalnym prezentem dla aktywnych. Kije do nordic walking, nowy rower, wygodne buty do biegania, a może karnet na siłownię? Jeżeli również lubisz trenować,  możecie chodzić na siłownię razem 😊

Dzień Ojca – prezent nietypowy

Wielu mężczyzn lubi gotować i są w tym naprawdę dobrzy! Jeżeli Twój Tata jest miłośnikiem dobrej kuchni, możesz sprezentować mu voucher na warsztaty kulinarne, zestaw przypraw, wieczór degustacyjny, a może akcesoria do gotowania.

Mamy nadzieję, że przedstawione pomysły Was zainspirują! Więcej propozycji znajdziecie w dedykowanej ofercie.