Zbliża się Dzień Kobiet! Piękne święto tradycyjnie obchodzimy 8 marca. Z tej okazji przygotowaliśmy artykuł, w którym opowiemy, jakie niespodzianki można sprezentować najładniejszej połowie świata!

Dzień Kobiet to świetna możliwość, aby wyrazić swoją wdzięczność, podziw, miłość i szacunek ważnym kobietom swojego życia. Jest to święto wszystkich kobiet, zatem pamiętaj o najbliższych – Mamie, Babci, Siostrze, Ciocie, Dziewczynie, ale też i o tych dalszych – koleżankach z pracy bądź studiów. Jak miło zaskoczyć Drogie Panie? Zobacz nasze propozycje!

Dzień Kobiet – kwiaty to podstawa

Z tym świętem kojarzone są przede wszystkim kwiaty! Jest to klasyczny i tradycyjny prezent, który ucieszy każdą kobietę (pod warunkiem, że nie ma alergii). Ładny bukiet bądź kwiaty w doniczce z pewnością zapewnią dawkę pozytywnych emocji i jeszcze długo będą przypominać o darczyńcy.

Dzień Kobiet – bez słodyczy ani rusz

Prawie każda kobieta uwielbia słodycze, zwłaszcza czekoladę! Zestaw ślicznie zapakowanych czekoladek będzie świetnym dodatkiem m.in. do bukietu tulipanów! Czy wiesz, że możesz spersonalizować prezent i ułożyć życzenia czekoladowe? Zajrzyj na Chocolissimo bądź ChocoBox i stwórz słodką niespodziankę.

Dzień Kobiet – kosmetyczne doznania

Każda kobieta chce być piękna. Starannie dba o swój wygląd i chce wyglądać jak najlepiej. Idealnym upominkiem na Dzień Kobiet będzie więc zestaw kosmetyków, który pomoże jej dbać o urodę. Zajrzyj do hebe i stwórz kosmetyczną kompozycję.

Dzień Kobiet – porywająca książka

Idealnym prezentem dla miłośniczki przygód książkowych będzie najnowszy bestseller! Fantastyka, fantasy, science fiction, biografia, thriller, kryminał, powieść, romans… Wybierz gatunek i zabierz obdarowaną do świata przygód! Setki tytułów znajdziesz w Empiku.

Dzień kobiet – zachwycająca podróż

Podarunek dla odważnych. Na Dzień Kobiet sprezentuj podróż. Wypad weekendowy, a może też dłuższy pobyt? Zajrzyj na FlixBus lub LOT Polish Airlines i wybierz kierunek wycieczki! Przypominamy, że nocleg możesz zarezerwować na Booking.com.

Pamiętaj, że prezent to okazja do budowania relacji i pozytywnych emocji. Jest to też oznaka Twojej uwagi. Prezenty również będą przypominać o Tobie, ale nie zapomnij, że powinny być wybrane w oparciu o gust i zainteresowanie obdarowanej osoby.

Więcej inspiracji prezentowych znajdziesz w specjalnie przygotowanej przez nas ofercie.