Dzień Doceniania Żony obchodzimy w trzecią niedzielę miesiąca. W tym roku święto wypada na 17 września. Jest to wyjątkowy moment, żeby szczególnie wyrazić miłość, czułość oraz troskę bliskiej nam osobie. Warto też zastanowić się nad miłym upominkiem i zaskoczyć swoją połówkę. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Niektóre obowiązki w naszym życiu są już tak powszechne, że czasami zapominamy, jak ważne jest docenić i podziękować osobie, z którą te obowiązki dzielimy. Dzień Doceniania Żony jest idealnym momentem, żeby odłożyć wszystkie zadania i zaplanować wspólny czas na świętowanie.


Dzień Doceniania Żony – inspirujący bukiet prezentowy

Zapewne macie swoje tradycje rodzinne: przejażdżka rowerem, spacer w parku, wypad do kawiarni/restauracji… Opcji jest wiele. Możesz wybrać te najbardziej ulubione i skomponować plan pełen wrażeń.

Rozważ prezent, który na pewno zaskoczy! Masaż dla dwojga, lot balonem, wypad do parku wodnego lub wesołego miasteczka. Wspólna zabawa jest gwarantowana! 😉

Każda żona z pewnością doceni prezent w postaci kosmetyków! Zestaw do pielęgnacji ciała, włosów, a może zestaw do makijażu? Wybierz to, co będzie najbardziej odpowiadać gustom Twojej Połówki.

Jeżeli Twoja żona lubi aktywny wypoczynek, to możesz zaplanować wspólny wyjazd weekendowy. Zwiedźcie nowe miasto, spróbujcie nowych potraw i cieszcie się wspólnymi chwilami!

Z pewnością oryginalnym prezentem będą bilety do teatru. Opera, balet, musical, spektakl, koncert – jeżeli takie tematy Was ciekawią lub jest to dla Was zupełnie coś nowego, można śmiało zaplanować wieczór pełen artystycznych wrażeń.

Jeżeli wolisz, żeby żona sama wybrała sobie wymarzony prezent, postaw na eKartę podarunkową! Możesz wybrać warstwę graficzną, napisać życzenia i doładować wybraną kwotą. Oprócz tego, eKarta jest w pełni wirtualna, dzięki czemu Twoja Połówka będzie mieć ją zawsze przy sobie.

Jeszcze więcej okazji prezentowych z atrakcyjnym cashbackiem znajdziesz w okazjach goodie.

Dzień Doceniania Żony to idealny moment, żeby nie tylko obdarować drugą połówkę, lecz spędzić razem czas. Pamiętajmy, że żaden prezent nie zamieni obecności bliskiej osoby.