Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami! Czy masz już prezenty? Zobacz nasze propozycje i wybierz najlepszą niespodziankę dla najbliższych sercu!

Święta niezmiennie obchodzimy 21 i 22 stycznia. W tym roku będzie to sobota i niedziela. W związku z tym, już teraz warto zaplanować ten czas, aby spędzić go razem z naszymi najbliższymi. Dla naszych Babć i Dziadków nie ma najlepszego prezentu, niż wspólne spędzanie czasu razem z nami, pamiętajmy o tym!

Jeżeli chcesz zrobić dodatkowy prezent, to możesz zaopatrzyć się w miły upominek bądź niespodziankę. Zebraliśmy kilka pomysłów, które możesz rozważyć wybierając podarunek na Dzień Babci i Dzień Dziadka!

Pamiątka na wieki

Piękne chwile można uwiecznić na zdjęciach! Wybierz fotografie nawiązujące do wyjątkowych chwil i zabierz dziadków do podróży sentymentalnej. Twoi Babcia i Dziadek docenią prezent, gdyż album będzie przypominał o najważniejszych momentach Twojego życia, życia rodziny i wspólnie spędzonego czasu. Jest to ważne, ponieważ nie zawsze możemy być obok, a nie wszystkie osoby starsze są zaprzyjaźnione z techniką, żeby np. łączyć się na połączenie wideo, czy wysyłać wiadomości ze zdjęciami. Album wybierzesz w Empik Foto, tam również wywołasz fotografie.

Słodkie chwile

Powszechnie się mówi, że dziadkowie rozpieszczają swoich wnuków. Wracając pamięcią do czasów dzieciństwa, z pewnością przypomnisz sobie, jak przychodząc do dziadków częstowałeś/aś się gorącym ciastem, cukierkami, czy bułeczkami z dżemem.

Skomponuj zestaw herbat bazując na preferencjach smakowych Twoich dziadków i dodaj jeszcze więcej słodkości załączając czekoladę, czy pralinki. Co więcej, możesz ułożyć czekoladowe życzenia! Zajrzyj na ChocoBox, dokonaj zakupu z goodie i otrzymaj cashback!

Otulające ciepło

Picie herbaty, czytanie książki, oglądanie telewizji, rozmowy… Te aktywności są przyjemniejsze, jeżeli grzeje Cię ciepły koc, szczególnie długimi zimowymi wieczorami. Spraw wyjątkowy prezent swoim dziadkom i ogrzej ich swoją miłością! Wybierz kolor, wzór, a nawet rodzaj kocu (zwykły, czy elektryczny), który otuli ciepłem Twoją Babcię i Dziadka! Inspiracje znajdziesz tutaj: home&you, homla, RTVEuroAGD. Przypominamy, że robiąc zakupy z goodie możesz otrzymać cashback – częściowy zwrot wydanych środków.

Elegancki prezent

Podaruj swojej Babci i Dziadkowi dobre rękawiczki, które będą chronić od zimna.  Zajrzyj na Wittchen i wybierz solidny podarunek, który należy do niezbędnych akcesoriów zimowych.

Doznania artystyczne

Czy Twoi dziadkowie lubią wspólne wyjścia? Wówczas idealnym prezentem będą bilety do kina lub teatru! Z pewnością zagwarantujesz im dobrą zabawę.

Zestawy piękna

Kosmetyki, to prezent bardzo praktyczny i użyteczny. Możesz skomponować dwa niezależne zestawy dobierając akcesoria dostosowane do preferencji i potrzeb każdej osoby. Zajrzyj do hebe i skompletuj fajny upominek. Zrób zakupy online z goodie i otrzymaj cashback.

Sportowe emocje

Bez względu na wiek, aktywność sportowa powinna stanowić ważną część życia. Zastanów się nad tym, żeby sprezentować dziadkom kije do nordic walking. Technika obecnie jest bardzo popularna i niezmiernie korzystna dla zdrowia. Zobacz ofertę Decathlon i wybierz idealny prezent.

Powyższa lista to tylko niektóre propozycje, które możesz rozważyć. Pamiętaj jednak, że żaden prezent nie zastąpi Twojej uwagi i drogocennego czasu, który poświęcisz na spotkanie z Babcią i Dziadkiem.