W Banku Millennium dostępne są teraz promocje kont, w których można zyskać łącznie nawet 350 zł! Trwają jedynie miesiąc, oferta obowiązuje do 1 marca.

Do zdobycia mamy: 200 zł + 100 zł + 50 zł na eKarcie goodie

By dostać 200 zł wystarczy założyć Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą do konta i korzystać z niego:  od marca do czerwca, co miesiąc, zapewnić wpływ na nowo otwarte konto min. 1000 zł i  co najmniej raz zapłacić kartą do konta lub BLIKIEM.

Wymagana jest też  aktywacja aplikacji mobilnej, co prawda do 30 czerwca, ale warto uruchomić ją od razu – pomoże to spełnić warunek płatności. Dzięki aktywnej aplikacji mamy łatwy dostęp do BLIKA, którym można płacić za zakupy online i w sklepach stacjonarnych.

Przy okazji podpowiadamy, jak ułatwić sobie zapewnienie wpływów. Można zdalnie uruchomić usługę Finanse 360°i mieć w jednym miejscu dostęp do swoich kont z różnych banków. W aplikacji Banku Millennium można zlecić szybki przelew z innego banku bez przelogowania między kontami.

100 zł mamy za złożenie wniosku w programie Rodzina 500+ przez bankowość internetową i wskazanie nowo otwartego konta do przelewu świadczeń. Wnioski można składać online już od 1 lutego 2021 roku. Bank Millennium wyszedł naprzeciw potrzebom rodziców, by bez konieczności udawania się do urzędu zadbać o świadczenia na kolejny rok. Składając ten wniosek w Banku Millennium do 1 marca, można dodatkowo skorzystać z promocji Konta 360° Junior, w której po spełnieniu prostych warunków (tym razem z dzieckiem, jeśli pociecha ma więcej niż 13 lat) czeka jeszcze eKarta goodie o wartości 50 zł. I tak Bank Millennium może stać się Waszym rodzinnym Bankiem.

Bo ważne są oszczędności…

Spełniając warunki promocji, spełniamy jednocześnie warunki bezpłatnego Konta 360° (także Konta 360°Student). Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta i karty debetowej do konta. Otwierane w pakiecie konto oszczędnościowe jest też bezpłatne.

Z dostępem do konta w aplikacji zdecydowanie oszczędzamy czas. Począwszy od samego otwierania konta, które możesz założyć na selfie w 15 minut, przez zlecanie przelewów, doładowanie telefonu, po zakup biletów komunikacji miejskiej, opłaty parkingu czy przejazdu za autostrady. Zakres usług online realizowanych przez Bank Millennium jest naprawdę szeroki. Dodajmy, że w aplikacji Banku jest też opcja dostępu do cashbacku goodie.

Jak założyć konto, by skorzystać z oferty?

Przejdź na stronę promocji „Konto 360° i 300 zł z plusem”, poznaj szczegóły oferty i kliknij ZAŁÓŻ KONTO >>