Zbliżające się wielkimi krokami Walentynki wielu kojarzą się wyłącznie z wyznawaniem sobie miłości i obdarowywaniem przez osoby dopiero poznające się, albo krótko spotykające. Nic bardziej mylnego – ten dzień należy także do par o dłuższym stażu oraz małżeństw. To doskonała okazja na odświeżenie związku i drzemiących w nim uczuć, przypomnienie sobie o drugiej osobie i wszystkim tym, co w niej kochamy.

Najlepsze promocje na walentynki

Co na walentynki dla męża?

To, że Walentynki są świętem dla wszystkich zakochanych, już wiemy, teraz więc czas pomyśleć, jak ten dzień należycie uczcić i jaki prezent wybrać z tej okazji dla męża. Może to być coś praktycznego lub też coś mniej potrzebnego, ale przywołującego wspomnienia lub uśmiech na twarzy. Prezent może być rzeczą materialną lub innego rodzaju pomysłem, najważniejsze, żeby był powodem do radości dla Was obojga!

Praktyczny prezent na walentynki dla niego

Pomysłów na praktyczny prezent walentynkowy dla mężczyzny jest bardzo wiele. Może to być zawsze przydatna koszula marki Wólczanka czy zestaw równie praktycznych co estetycznych skarpet ze sklepu Skarpety deLuxe.

Możesz także połączyć praktyczny upominek z niematerialnym prezentem. Jak to zrobić? Okaż zainteresowanie pasją Twojego ukochanego, spędź z nim czas, robiąc to, co kocha, a koniec obdarowując go przydatnym akcesorium związanym z jego hobby.

Jeżeli Twój mąż uwielbia majsterkować, posiedź z nim w jego pracowni czy garażu, zaproponuj pomoc na miarę swoich możliwości. Być może nie będzie ona w pełni profesjonalna, ale przecież nie o to w tym chodzi – najważniejsze jest to, aby spędzić razem czas przy czymś, co sprawia mu radość. Do tego możesz dołączyć zestaw narzędzi, organizer na akcesoria czy część odzieży ochronnej. To samo możesz zrobić w przypadku męża wędkarza, szachisty, motocyklisty, kucharza czy miłośnika fotografii.

Ciekawym dodatkiem do takiego prezentu może być także zestaw czekoladek z Chocolissimo. Firma ta wykonuje słodkie upominki w nietypowych kształtach – może to więc być czekolada o wyglądzie klucza francuskiego, piłki, samochodu sportowego czy zestawu do golenia.

Elegancki upominek dla mężczyzny z klasą

Jeżeli Twój ukochany ceni sobie styl i elegancję, doskonałym pomysłem na prezent na walentynki dla niego będzie galanteria męska marki Wittchen – pasek, portfel lub rękawiczki. Dla mężczyzny często noszącego koszule trafnym prezentem mogą być również spinki do mankietów.

Do eleganckich koszul Twojego męża możesz w ramach prezentu dopasować także równie stylowy, co przydatny zegarek. Jest to niemal nieodzowny element stroju, stylowo noszącego się dżentelmena.

Taki prezent na walentynki dla mężczyzny, który dba o swój wygląd zewnętrzny, z pewnością się sprawdzi. Jest to doskonałe połączenie praktyczności i elegancji w jednym pomyśle!

Elegancki prezent na walentynki dla męża
Skórzana torba, pasek lub portfel – eleganckie akcesoria to idealny pomysł na prezent dla męża na walentynki.

Wyjątkowy prezent od Ciebie tylko dla niego

Jaki jeszcze prezent dla męża na walentynki wybrać? Pamiętaj, że nie musi to być coś, co można kupić w sklepie. Możesz wykonać dla niego osobisty prezent z małą pomocą fotografa. Mowa tu o romantycznej sesji zdjęciowej specjalnie dla Twojego męża.

Zdjęcia najlepiej będzie wydrukować w ciekawej formie. Możesz zrobić z nich osobisty kalendarz dla niego lub stworzyć kompozycję obrazów na płótnie z kilku najlepszych ujęć. Ciekawym pomysłem jest także stworzenie osobistego kubka z Twoim zdjęciem lub wykonanie fotomagnesów. Te i wiele innych możliwości druku oferuje strona Fotousługi.

Jeżeli nie chcesz pozować samodzielnie, możesz także zorganizować sesję dla Waszej dwójki. Romantyczna sesja walentynkowa w pięknej zimowej scenerii lub w innym ciekawym otoczeniu z pewnością będzie pięknym prezentem dla niego i pamiątką dla Was obojga. Ponadto będzie to okazja do wspólnego spędzenia czasu – w dodatku inaczej, niż zazwyczaj.

Prezent dla niego na walentynki – upominek na wesoło

Jeżeli Twój mąż odznacza się dużym poczuciem humoru lub jest miłośnikiem nietypowych prezentów, zamiast (lub oprócz) tradycyjnej koszuli czy zegarka przygotuj dla niego prezent z przymrużeniem oka własnego autorstwa.

Możesz wykonać dla niego kupony na wyjątkowe prezenty i ulgi domowe, na przykład “dziś ja pozmywam”, “wygrywasz w następnej dyskusji”, “dodatkowe piwo do meczu”.

Twój mąż z całą pewnością doceni tego typu wyjątkowy prezent, jak i Twoje zaangażowanie oraz pracę niezbędną do jego wykonania. Kupony małżeńskie to świetny pomysł na upominek z humorem, jak i sposób na rozładowanie pewnych spornych sytuacji towarzyszących Waszemu związkowi.

Pomysłów na drobne prezenty w kuponach jest wiele. Nie muszą to być tylko opcje humorystyczne. Możesz dorzucić także kilka innych prezentów, takich jak wspólne wyjście do miejsca, które wybierze lub profesjonalny masaż. W tym wypadku ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Właściwy prezent, wspólny czas

Jak widać, pomysłów na prezent na walentynki dla męża jest wiele, a każdy z nich równie ciekawy. Wystarczy tylko znać upodobania, gust i marzenia swojego ukochanego, żeby dobrze trafić z odpowiednim upominkiem.

Pamiętaj, że oprócz konkretnego prezentu walentynkowego warto również zatroszczyć się o romantyczny nastrój w tym dniu. Pokaż mu, że mimo długiego stażu, Wasz związek jest dla Ciebie najważniejszy, że wciąż widzisz w nim swojego wybranka i bohatera.

Jak stworzyć walentynkowy nastrój w domu? Nie trzeba wiele – wystarczy nastrojowa muzyka, kilka świec, jego ulubione danie na obiad. Nie zapominaj także o najważniejszym – o bliskości i wspólnie spędzonym czasie. Dopiero to, w połączeniu z wręczanymi sobie wzajemnie upominkami, stanowi sprawdzony przepis na udane, romantyczne i niezapomniane walentynki!

W programie cashback uczestniczą takie sklepy z męską odzieżą i dodatkami jak: