Czerwiec jest miesiącem, w którym coraz więcej osób zaczyna myśleć o urlopie i wakacyjnym wypoczynku. To także czas kilku ważnych okazji, takich jak Dzień Ojca czy koniec roku szkolnego oraz akademickiego. Wszystkie te momenty – bardziej i mniej oficjalne – nierzadko wiążą się z koniecznością zakupów. Wiele sklepów z okazji nadchodzących wakacji czy szczególnych okazji poszerza swój asortyment o niezbędne w tym czasie produkty. Co więcej, sklepy oferują swoim klientom także możliwość zwrotu części środków z danego zakupu za sprawą udziału w programie cashback. Warto więc zajrzeć do asortymentu marek, oferujących nie tylko dobrej klasy asortyment, ale także wysoką stopę zwrotu.

Cashback – co trzeba wiedzieć?

Marki, które biorą udział w tak zwanym programie cashback, oferują swoim klientom możliwość zwrotu części środków z dokonanych zakupów. Każdy sklep samodzielnie ustala wysokość możliwego zwrotu, jaki można otrzymać. Po zakupach w danym sklepie internetowym cashback nalicza się automatycznie. Kiedy zakup i płatność zostaną potwierdzone, środki zostają przekazane na osobiste konto klienta.

Wysokość zwrotu z zakupu w ramach programu cashback wynosi najczęściej od 2 do 15% jego całkowitej wartości.

W jakich sklepach można liczyć na korzystny czerwcowy cashback? Okazje na ten miesiąc sprawdziliśmy osobiście!

Cashback Intimissimi: 8%

Intimissimi to znana włoska marka produkująca wysokiej jakości, elegancką bieliznę damską i męską. Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca sklep przygotował specjalną promocję 4+1 Gratis na całą kolekcję męską poza skarpetami. Promocja dotyczy takich produktów jak koszulki, bokserki, slipy, kąpielówki i piżamy. To doskonała okazja na sprawienie wyjątkowego, różnorodnego prezentu z okazji Dnia Ojca, jak i uzyskanie korzystnego zwrotu z zakupów, za sprawą uczestnictwa sklepu w programie cashback.

Przy zakupach w Intimissimi można bowiem zyskać nawet do 8% zwrotu z zakupów w sklepie internetowym marki.

Cashback Vistula: do 3,2%

Popularnym i sprawdzonym prezentem z okazji Dnia Ojca może być również elegancka koszula. W zakupie wyjątkowej jakości koszulki w korzystnej cenie pomocna będzie polska marka Vistula, znana ze swojego asortymentu i wyjątkowej estetyki. W czerwcu sklep przygotował dla swoich klientów wyjątkowe promocje nawet do 70% na niemal cały asortyment, także koszule.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w czasie jej trwania zainstalować mobilną aplikację marki, zaakceptować jej regulamin oraz założyć konto. Dzięki temu możliwe jest wybranie wyjątkowego, eleganckiego i praktycznego prezentu z okazji Dnia Ojca w wyjątkowo korzystnej cenie.

Przy zakupach w internetowym sklepie Vistula można także zyskać nawet do 3,2% zwrotu, dzięki programowi cashback, w którym uczestniczy marka.

Cashback BOLW: 6,4%

Co jeszcze wybrać na prezent na Dzień Ojca, korzystając przy tym z programu cashback? Okazje na czerwiec 2021 przygotowała także marka Bolw, której asortyment jest prawdziwą gratką dla wszystkich zapalonych wędkarzy. Miłośnicy tego typu zajmującej aktywności z całą pewnością docenią prezent w postaci nowej wędki, wysokiej jakości kołowrotka czy innych akcesoriów, takich jak zanęty czy podbieraki.

Wiele produktów z szerokiego asortymentu sklepu można kupić obecnie w wyjątkowo korzystnej cenie, za sprawą obowiązującej promocji. Co więcej, istnieje także możliwość uzyskania zwrotu z zakupu, nawet do 6,4% jego całej wartości.

Cashback Salonparker: 4%

Czerwiec to także miesiąc, w którym uczniowie i studenci mogą cieszyć się z zakończenia nauki i rozpoczynających się wakacji. Zakończenie liceum czy studiów to okoliczność, którą warto uświetnić upominkiem. Może to być na przykład eleganckie, wysokiej jakości pióro marki Parker.

Parker to amerykańskie przedsiębiorstwo, znane z produkcji najwyższej klasy długopisów i piór, cieszących się niemalejącą popularnością już od wielu lat. Wieczne pióro to stylowy upominek dla osoby wkraczającej w dorosłe życie, kończącej szkołę lub studia. Marka oferuje swoim klientom wyjątkowy, szeroki asortyment, a dodatkową korzyścią z zakupów jest możliwość zwrotu nawet do 4% całej ich wartości. Marka Parker bierze bowiem udział w korzystnym dla klientów programie cashback.

Cashback Ochnik: 5,3%

Sklep Ochnik poważnie szykuje się już na nadchodzące wakacje. Wiele produktów sklepu można obecnie nabyć w niższej, promocyjnej cenie, korzystając z czerwcowych promocji. W sklepie znaleźć można eleganckie walizki doskonałe na dalsze wyjazdy, pojemne torby plażowe, małe torebki oraz słomiane kapelusze, które świetnie sprawdzą się podczas upalnych wakacyjnych dni.

Niezależnie od zakupionego produktu każdy z klientów może otrzymać zwrot nawet do 5,3% wartości zakupu, dzięki programowi cashback. Dzięki połączeniu wakacyjnych promocji i programu zwrotów zakupy w sklepie Ochnik są wyjątkowo kuszące i korzystne!

Cashback Sadowniczy: 4,48%

Ci, którzy zamiast dalekich wyjazdów wybierają spokojny relaks w ogrodzie, powinni z kolei zajrzeć do sklepu Sadowniczy. Jest to marka oferująca szeroki asortyment z zakresu roślin, nasion, cebulek oraz nawozów i sprzętu ogrodniczego. Sadowniczy to sklep idealny dla wszystkich miłośników prac ogrodowych, którzy rozpoczynają sezon.

Także osoby, które latem mogą cieszyć się jedynie kilkoma metrami kwadratowymi balkonu, mogą urozmaicić swoje otoczenie dzięki zakupom w sklepie. W jego asortymencie znaleźć można bowiem sadzonki i nasiona roślin, które z powodzeniem mogą być uprawiane także na niewielkim balkonie – zioła, pomidorki koktajlowe czy borówki.

Zwrot, jaki można uzyskać w sklepie Sadowniczy w ramach programu cashback, to nawet do 4,48%.

Letnie promocje organizowane przez znane marki są szczególnie interesujące w połączeniu z możliwością otrzymania korzystnego zwrotu z zakupu, w ramach programu cashback. Warto więc podczas zakupów zwracać uwagę nie tylko na ceny danego produktu czy zniżki, ale także wysokość zwrotu, jaki można otrzymać.