W dniach 27-28 lipca międzynarodowy Festiwal Carnaval Sztukmistrzów po raz trzeci zagości w centrum handlowym VIVO! Lublin. W tym roku na scenie zobaczymy pokazy dwóch utalentowanych iluzjonistów – Pana Ząbka i Piotra Denisiuka. W przerwie między występami zaplanowano warsztaty kuglarskie i cyrkowe, które poprowadzą członkowie Stowarzyszenia Animatorów i Pedagogów KLANZA. Wspomniane wydarzenia są częścią cyklu VIVO! Kultura, który ma na celu wsparcie najważniejszych inicjatyw kulturalnych miasta Lublin.

Po raz 10. Lublin na kilka dni stanie się największą sceną artystyczną w Polsce. W ostatnim tygodniu lipca, w ramach międzynarodowego Festiwalu Carnaval Sztukmistrzów, pojawią się tu artyści z całego świata, reprezentujący nurt nowej sztuki cyrkowej. Część bogatego programu odbędzie się również w VIVO! Lublin. Specjalnie przygotowana scena na parterze przez dwa dni będzie miejscem występów utalentowanych iluzjonistów – Pana Ząbka i Piotra Denisiuka, którzy zaprezentują magiczne sztuczki według autorskich programów, w których niemożliwe nie istnieje! Ich widowiska od wielu lat przyciągają publiczność w całej Polsce, a oryginalne występy na długo zapadają w pamięci uczestników.

Przerwy pomiędzy występami zapowiadają się równie atrakcyjnie, a to wszystko za sprawą Warsztatów Cyrkowych. Podczas otwartych zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych będzie można zgłębić tajniki różnych dziedzin kuglarskich i spróbować swoich sił m.in. w chodzeniu po taśmie i żonglowaniu. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy poznają także typowo cyrkowe rekwizyty takie jak piłeczki, maczugi, obręcze, poiki czy levisticki. Warsztaty Cyrkowe poprowadzi Stowarzyszenie Animatorów i Pedagogów KLANZA.

Harmonogram:

Sobota 27.08
14.00 – 15.00 Pan Ząbek
15.00 – 18.00 Warsztaty Cyrkowe
19.00 -20.00 Piotr Denisiuk

Niedziela 28.08
14.00 – 15.00 Piotr Denisiuk
15.00 – 18.00 Warsztaty Cyrkowe
19.00 – 20.00 Pan Ząbek

Nie przegap niczego!

Chcesz dowiadywać się o akcjach specjalnych w Twoim ulubionym centrum handlowym z wyprzedzeniem? Załóż Kartę Stałego Klienta VIVO! Lublin! Zainstaluj aplikację goodie i załóż w niej kartę wybranej galerii. Dzięki temu nie tylko otrzymasz powiadomienia o ciekawych wydarzeniach, ale też informacje o wyprzedażach i promocjach. Z kartą zyskasz też dodatkowe zniżki i oferty specjalne! Możesz też zbierać pieczątki w wybranych restauracjach na terenie centrum i odbierać za nie nagrody. Dzięki goodie nie musisz pamiętać o zabraniu karty z domu, bo masz ja zawsze przy sobie – w swoim smatfonie.

https://youtu.be/tTlt_t5S0zo

Sprawdź też: