Black Friday to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń zakupowych każdego roku. W tym dniu sklepy oferują ogromne zniżki, co przyciąga tłumy klientów. Jednak, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje oszczędności oraz lepiej zadbać o swoje finanse, warto poznać i wykorzystać potencjał cashbacku – częściowego zwrotu wydanych na zakupy środków. W tym artykule podpowiemy, jak oszczędzać i zmaksymalizować korzyści podczas Black Friday.


Oto lista kilku kroków, które pomogą Ci przygotować się do święta wyprzedaży:


Wybierz platformę cashbackową

Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniej, zaufanej platformy, która pomoże Tobie oszczędzać w trakcie zakupów. Marką oferującą nam nie tylko cashback, ale i zbierającą korzystne oferty promocyjne jest goodie. Zwróć uwagę na kody rabatowe i superoferty dzięki którym cashback będzie jeszcze wyższy. Pamiętaj, że w goodie możesz je łączyć!


Zarejestruj się i zbadaj oferty

Po wyborze platformy zarejestruj się i zaloguj na swoje konto. Przeglądaj dostępne oferty sklepów partnerskich, które biorą udział w programie cashback. Zwróć uwagę i porównaj oferowane procenty zwrotu. W goodie wśród marek biorących udział w programie znajdziesz czołowych branżowych liderów rynku m.in. takich jak: Allegro, Media Expert, Media Markt, Empik, RTV Euro AGD, CCC.


Zaplanuj swoje zakupy

Przed Black Friday zrób listę produktów, które chcesz kupić. Porównaj ceny w różnych sklepach i sprawdź, czy oferują cashback. Upewnij się, że znajdziesz najlepszą możliwą ofertę z uwzględnieniem zarówno rabatów, jak i zwrotów pieniędzy.


Skorzystaj z cashbacku

Gdy nadejdzie długo oczekiwany Black Friday, dokonaj zakupów przez swoje konto cashbackowe, aby otrzymać zwrot. Prosty przykład: otwórz goodie i znajdź interesującą markę. Następnie kliknij „Przejdź do sklepu”, znajdź wymarzony produkt i dokonaj zakupu. Gotowe! 

Jeżeli proces został poprawnie zrealizowany, cashback trafi do „środków oczekujących”. Jak tylko sklep potwierdzi transakcję, Twój cashback trafi do „środków zatwierdzonych”. Te informacje znajdziesz w zakładce „Twoje goodie” w aplikacji. Jak tylko uzbierasz 21 zł cashbacku, możesz go wypłacić na dowolne polskie konto bankowe.

Black Friday w 2023 roku przypada na 24 listopada. Pamiętaj jednak, że niektóre sklepy oferują zniżki nie tylko w sam wyprzedażowy piątek, ale i przez cały weekend (Black Weekend), czy nawet tydzień (Black Week).
Black Friday to idealna okazja do zakupów, a wykorzystanie cashbacku daje jeszcze większe korzyści i pokazuje jak oszczędzać pieniądze. Przygotuj się odpowiednio, porównaj oferty i poluj na najlepsze oferty podczas zakupowego szaleństwa!