W tym roku Black Friday wypada na 24 listopada. Cyber Monday z kolei obchodzimy 27 listopada. Te daty są szczególnie wyczekiwane przez wielu z nas, ponieważ zakupy w czarnym tygodniu są znakomitą okazją do nabycia produktów w kusząco niskich cenach.

W czym różnica?

Zasadniczo przyjęło się, że Czarny Piątek to święto zakupów w sklepach stacjonarnych. Z tego powodu w tym dniu w galeriach handlowych zawsze jest sporo polujących na gorące okazje ludzi. Cyberponiedziałek zaś jest świętem zakupów w sklepach internetowych, nieraz z darmową dostawą.

Kiedy lepiej kupować?

Ze względu na szereg korzyści i wygodę zakupów online, coraz więcej konsumentów czeka na Cyber Monday. Wymienić tu można chociażby unikanie licznych kolejek, oszczędzanie czasu, możliwość szybkiego porównania cen produktu w różnych sklepach oraz poznanie opinii kupujących.

Oczywiście nie oznacza to, że nie możesz skorzystać z rabatów kupując online podczas Black Friday. Już od samego początku czarnego tygodnia na stronach internetowych wielu sklepów można znaleźć informacje o rabatach i dedykowanych promocjach.

Korzystaj z okazji w pełni

Nie musisz wybierać, kiedy robić zakupy. Możesz w pełni wykorzystać potencjał tych specjalnych dni wyprzedaży! Zrób listę produktów, które chcesz nabyć i wyruszaj na zakupy! Chcesz kupować mądrze? Korzystaj z goodie cashback i zgarniaj część pieniędzy za zakupy online.

Black Week i Cyber Monday to idealna okazja, żeby zyskać podwójnie:

  1. kupujesz wymarzony produkt z ekstarabatem;
  2. część pieniędzy wraca do Ciebie w postaci cashbacku.

Zobacz ofertę święta wyprzedaży i ciesz się zakupami razem z goodie!