Vectra: Netflix nawet na rok w prezencie

5

Logo Vectra
Ulubione

Netflix nawet na rok w prezencie

Ważna do 2021-04-15, 23:59

Szczegóły promocji Vectra

Vectra oferuje Voucher Netflix ( wirtualną kwotę zasilającą konto Abonenta w usłudze Netflix) w prezencie nawet na rok, przy wyborze z jednego wybranych pakietów.

  • Telewizja i internet 149,99 zł/mies. z rabatami(Internet 600 Mb/s + TV 189 kanałów + Eleven + Dekoder Smart 4K) przez pierwsze 24 miesiące (Netflix w prezencie na 12 miesięcy)
  • Telewizja i internet 124,99 zł/mies. z rabatami (Internet 600 Mb/s + TV 168 kanałów + Eleven+ Cinemax + Dekoder Smart 4K) przez pierwsze 24 miesiące (Netflix w prezencie na 12 miesięcy)
  • TV Złoty 59,99 zł/mies. (TV 133 kanały + Dekoder HD)  przez pierwsze 24 miesiące (Netflix w prezencie na 6 miesięcy)


* Uczestnikami Promocji mogą być wyłącznie Abonenci, którzy skorzystali z promocji oferowanej przez Dostawcę Usług w ramach Kampanii Promocyjnej w okresie jej obowiązywania. Voucher jest przypisany do konta Abonenta.  W ramach Promocji, Uczestnik Promocji otrzymuje Voucher Netflix.
Po zakończeniu okresu bezpłatnego w usłudze Netflix oraz po wykorzystaniu Vouchera, Abonent będzie obciążany cyklicznymi opłatami za usługę Netflix do czasu rezygnacji z niej, zgodnie z warunkami świadczenia usługi przez Netflix. 

Wszystkie zniżki Vectra

Opinie o promocji Vectra

Napisz pierwszą recenzję