Rolletic Day Spa

2

Logo Studio Zdrowia i Urody Rolletic
Ulubione
Rolletic Day Spa

Ważna od 2020-08-18 do 2020-12-18

Opis

W naszym salonie day spa specjalizujemy się w kształtowaniu i modelowaniu sylwetki zarówno kobiet jak i mężczyzn. Oferujemy Naszym Klientom tylko sprawdzone zabiegi, w oparciu o najnowocześniejsze na rynku urządzenia high tech. Posiadamy największy wybór urządzeń oraz zabiegów na twarz i ciało, także z zakresu medycyny estetycznej. Pozwala to na indywidualny i optymalny wybór zabiegów oraz osiąganie doskonałych rezultatów.

Dostarczamy Klientom wyłącznie sprawdzone, skuteczne urządzenia najlepszych światowych producentów. Zabiegi High Tech – będące często alternatywą dla skalpela. Zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń pozwala nam na przeprowadzanie nieinwazyjnych i przyjemnych zabiegów dających spektakularne efekty w krótkim czasie.
W Rolletic Day Spa kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, także w doborze muzyki towarzyszącej zabiegom.

Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonałej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów, pakiety zabiegowe oraz vouchery prezentowe.

Dowiedz się więcej:

http://www.rolleticgdynia.pl/

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje

Opinie

Napisz pierwszą recenzję