Shell Polska Sp. z o.o.: TANKUJ KORZYŚCI na stacjach SHELL

27

Logo Shell Polska Sp. z o.o.
Ulubione

TANKUJ KORZYŚCI na stacjach SHELL

Ważna od 2022-07-15 do 2022-08-31, 23:59

Szczegóły promocji Shell Polska Sp. z o.o.

Ruszyła promocja pełna oszczędności!

⛽– 30 gr/l przy tankowaniu Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel  tylko przy zeskanowaniu spersonalizowanej karty Shell ClubSmart przed dokonaniem płatności.

Jednorazowo możesz zatankować maksymalnie 50 l i ZAOSZCZĘDZIĆ aż 15 zł.

👉
Lista miast objętych promocją.

Pamiętaj😊możesz dodać swoją kartę lojalnościową
Shell ClubSmart do portfela kart w goodie, by mieć ją zawsze przy sobie.

Promocja trwa od 15.07.2022 r. do 31.08.2022 r. Zniżka obowiązuje tylko przy zeskanowaniu spersonalizowanej karty Shell ClubSmart przed dokonaniem płatności. Zniżka 30 gr/l od ceny regularnej dla danej lokalizacji obowiązuje przy jednorazowym zakupie maksymalnie 50 litrów paliwa Shell FuelSave 95 lub Shell FuelSave Diesel i udzielana jest przy kasie. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami paliwowymi oraz nie obowiązuje przy płatności kartami paliwowymi.

Oferta dostępna na wybranych stacjach Shell do odwołania. Oferta obowiązuje we wszystkie wtorki i dotyczy tankowania paliwa Shell V-Power 95 w cenie Shell FuelSave 95 oraz we wszystkie czwartki i dotyczy tankowania paliwa Shell V-Power Diesel w cenie Shell FuelSave Diesel. Oferta nie obejmuje paliwa Shell V-Power Racing.

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie zniżki Shell Polska Sp. z o.o.

Opinie o promocji Shell Polska Sp. z o.o.

Napisz recenzję
zabol
Opublikowano2022-07-19, 15:29
okradają nas podwyższając ceny o 3 złote i dając rabat 30 gr na pocieszenie 🤣 śmiech na sali!! plują nam w twarz, a głupi naród się cieszy i mówi że deszcz pada 🤣 obudź się Polsko!!!