Nie jestem z cukru: Nowa cukiernia „Nie jestem z cukru” w Blue City

2

Logo Nie jestem z cukru
Ulubione

Nowa cukiernia „Nie jestem z cukru” w Blue City

Ważna od 2020-11-10 do 2020-12-10

Szczegóły promocji Nie jestem z cukru

Nowa cukiernia „Nie jestem z cukru” w Blue City 

Słodkie przysmaki, ciasta, ciasteczka i torty bez cukru lub mąki? To możliwe. Wypieki z cukierni „Nie jestem z cukru” mogą jeść do woli osoby, które unikają zbędnych kalorii, diabetycy i alergicy. 


Ciasta bez cukru stają się coraz bardziej popularne i nie ma co się dziwić. Smak wypiekanych z pasją deserów bez cukru czy mąki bije na głowę tradycyjne ciasta. Gęsty, pyszny karmel zrobiony z daktyli i orzechów ziemnych, puszysty biszkopt słodzony bananami, krem z dodatkiem sezonowych owoców, czy piankowa beza pieczona z erytrytolem. Tymi wszystkimi cudownymi smakami można się cieszyć bez obaw o figurę i zdrowie.

Cukiernia „Nie jestem z cukru” powstała dzięki połączeniu wiedzy na temat zdrowego odżywiania się i cukierniczych trendów z miłością do pieczenia. W jej ofercie znajdują się ciasta wege, ciasta bezglutenowe, torty i ciasta bez cukru dla diabetyków.  
 
- Nasze produkty są dla wszystkich, którzy cenią zdrowie i chcą ograniczać spożywania zbędnych kalorii. Wypieki nie zawierają dodatku białego cukru, wszystko słodzimy bananami, daktylami, owocami i erytrytolem.  W ofercie mamy również słodkości dla alergików. Wystarczy, że osoby z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi poinformują nas jakich składników muszą unikać, a my postaramy się przygotować dla nich desery. Cukiernia cały czas się rozwija tworząc autorskie przepisy - mówi Agnieszka Wojciechowska, twórczyni pomysłu cukierni „Nie jestem z cukru”.

Nowa cukiernia „Nie jestem z cukru” znajduje się w kawiarni Inca Cafe, przy sali zabaw INCA PLAY w Blue City. (poziom +4).
Wszystkie ciasta, torty i desery można zamówić przez stronę https://niejestemzcukru.pl lub telefonicznie z odbiorem osobistym. 
Cukiernia oferuje również swoje produkty dla kawiarni i restauracji.

Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie zniżki Nie jestem z cukru

Opinie o promocji Nie jestem z cukru

Napisz pierwszą recenzję