McDonald's: Burger Drwala

21

Logo McDonald's
Ulubione

Burger Drwala

Ważna od 2022-11-23 do 2022-12-11

Szczegóły promocji McDonald's

Burger Drwala powrócił do McDonald's®.

🍔
Burger, dzięki któremu zima jest… smaczniejsza!

  • Burger Drwala Klasyczny - Wyśmienity kotlet wołowy, plaster panierowanego sera i chrupiący bekon. Do tego idealnie dobrane dodatki: świeża sałata, aromatyczna prażona cebulka i sos z przyprawami. Całość zamknięta w puszystej bułce z serowo-bekonową posypką.
     Zimo, trwaj!

  • Burger Drwala Podwójny - A teraz czas na konkrety! W tym solidnym burgerze odkryjesz sporą porcję grillowanego mięsa wołowego oraz plaster panierowanego, pysznie roztopionego sera. Do tego chrupiący bekon, sałata lodowa, aromatyczna cebulka i sos z przyprawami. Bez przedłużania – musisz go spróbować!
  • Burger Drwala z Kurczakiem - Marzy Ci się połączenie soczystego kurczaka w złocistej panierce i rozpływającego się panierowanego sera? Znajdziesz je w tym burgerze! Podane z chrupiącymi liśćmi sałaty i aromatycznym sosem. A to wszystko w bułce z serowo-bekonową posypką. Twoje marzenia pysznie się spełnią
  • Burger Drwala z Żurawiną - A może zimowy klasyk w lekko słodkiej odsłonie? Soczysty kotlet wołowy, panierowany ser i chrupiący bekon smakują jeszcze lepiej w towarzystwie wyjątkowego sosu żurawinowego. Do tego świeża sałata, prażona cebulka, sos z przyprawami i… niczego więcej do przyjemności nie potrzeba!


Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie zniżki McDonald's

Opinie o promocji McDonald's

Napisz pierwszą recenzję