KWIACIARNIA LA FLOR : -10% w każdą środę i niedzielę na kwiaty cięte

8

Logo KWIACIARNIA LA FLOR
Ulubione

-10%w każdą środę i niedzielę na kwiaty cięte

Ważna od 2019-08-22 do odwołania

Szczegóły promocji KWIACIARNIA LA FLOR

W ramach karty rabatowej w Centrum Serenada, Kwiaciarnia La Flor oferuje 10% rabatu w każdą środę i niedzielę na kwiaty cięte.

*Oferta ważna tylko w środy i niedziele. Oferta nie obejmuje Dnia Kobiet i Walentynek.
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Wszystkie zniżki KWIACIARNIA LA FLOR

Opinie o promocji KWIACIARNIA LA FLOR

Napisz recenzję
dario1973
Opublikowano2020-12-28, 15:55
Goodie nie zatwierdza transakcji. Reklamacje nie pomagają. Ostrzegam. Poza tym śmieszy mnie ta ich wieczna prośba o maila na kontakt@goodie.pl - NIE REAGUJĄ, MAJĄ NAS GDZIEŚ. Pamiętajcie że Goodie należy do Banku Millenium
goodie
Opublikowano2020-12-28, 16:10
Informujemy, że każda prawidłowo dokonana transakcja zostaje zatwierdzona. W przypadku wątpliwości co do rozliczenia przesłanie szczegółów na adres kontakt@goodie.pl jest jedynym sposobem na wyjaśnienie sprawy. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół goodie.

Goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz platforma internetowa, w której znajdziesz zawsze aktualne kody rabatowe, najnowsze gazetki Twoich ulubionych sklepów, atrakcyjne oferty cashback, zniżki, kupony promocyjne i wyprzedaże. Aplikacja goodie pomoże Ci również w trakcie zakupów oferując listy zakupowe, programy lojalnościowe czy możliwość wirtualizacji kart lojalnościowych. Goodie - mądry sposób na zakupy!

2023 © Millennium Goodie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone