hebe: 4,8%  zwrotu przy każdym zamówieniu

166

Logo hebe
Ulubione

4,8% zwrotuprzy każdym zamówieniu

Ważna od 2021-01-22 do 2021-03-26

Szczegóły promocji hebe

Goodie cashback - bezpieczny, bezpłatny i prosty zwrot pieniędzy za zakupy w sklepach internetowych! Nawet do 25%!
 

ILE MOGĘ ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI GOODIE CASHBACK? 
  1. W ramach ofert marki hebe otrzymasz cashback 4,8% przy zakupie produktów z oferty sklepu internetowego bez minimalnej kwoty zamówienia. 
  2. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z goodie cashback, dodatkowo zaoszczędzisz aż 10 złotych, które otrzymasz na powitanie w prezencie.
 
CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ JEDNOCZEŚNIE Z INNYCH PROMOCJI?  
  1. Ta oferta łączy się z innymi promocjami na produkty z oferty hebe w tym z darmową dostawą przy zamówieniu za minimum 15 zł.
  
CO POWINIENEM ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z GOODIE CASHBACK?
  1. Kliknij w przycisk „PRZEJDŹ DO SKLEPU”.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj w goodie.
  3. Aby skorzystać z tej oferty cashback, złóż zamówienie od razu po przekierowaniu na stronę lub do aplikacji sklepu.

 KIEDY OTRZYMAM ZWROT? 
  1. 4,8% zwrotu otrzymasz w ciągu 1-2 dni roboczych – środki otrzymają status „Środki oczekujące” w zakładce „cashback” w aplikacji goodie i na www.goodie.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia transakcji przez hebe, środki zmienią status na „Zatwierdzone środki”. Średni czas potwierdzania transakcji to 40 dni.
  2. 10 zł w prezencie otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego od dokonania transakcji przez goodie cashback. Środki znajdą się na Twoim koncie goodie ze statusem „Zatwierdzone środki”.
  3. Gdy tylko „Zatwierdzone środki” osiągną poziom 21 zł (minimalna kwota do wypłaty) możesz przelać środki na swoje konto bankowe. 
 
 -------------------------------------------------------------
NIE WIDZISZ W TEJ OFERCIE NIC DLA SIEBIE?
Możesz otrzymać 10 zł na start za zakupy w Groupon, AliExpress, Lidl, Booking.com i 800 innych markach*, które znajdziesz w zakładce „cashback”.
 
*Z wyłączeniem: nju Mobile, Virgin oraz MK Cafe

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie zniżki hebe

Opinie o promocji hebe

Napisz recenzję
Aga6459
Opublikowano2021-02-16, 10:34
Zrobiłam zakupy poprzez aplikacje i cash back się nie naliczył. Złożyłam reklamacje, niby przyjęta ale środków cash back za tą transakcje nadal nie widzę na moim profilu.
goodie
Opublikowano2021-02-16, 12:12
Witamy, kiedy złożyłaś reklamację? Jeżeli została ona zaakceptowana, środki z pewnością trafią na Twoje konto. Ew. dopytaj na kontakt@goodie.pl kiedy możesz spodziewać się zwrotu cashback. Pozdrawiamy, Zespół goodie :)
karina wawryka
Opublikowano2021-02-11, 10:30
U mnie transakcja się nie naliczyła, poczekałam 2 dni (zwykle transakcja nalicza sie 1-2 dni robocze), złożyłam reklamację, która została odrzucona bo złożona po 48h od dokonania zakupu. To jak to w końcu jest???
goodie
Opublikowano2021-02-11, 13:53
Witamy, w ciągu dwóch dni transakcje się zaczytują. Reklamację odrzuciliśmy, ponieważ została złożona za wcześnie. Jeżeli po upływie dwóch dni, transakcja jest niewidoczna, prosimy o złożenie reklamacji raz jeszcze. Pozdrawiamy, Zespół goodie :)
Klaudia Olga Samsel
Opublikowano2021-02-11, 01:06
również przedwczoraj złożyłam zamówienie a dzisiaj dostarczył je kurier. u mnie żadnej informacji nawet w zakładce zwroty oczekujące
goodie
Opublikowano2021-02-11, 15:04
Klaudia, jeśli po upływie dwóch dni wciąż nie masz transakcji w środkach oczekujących, to napisz na kontakt@goodie.pl w tej sprawie. Postaramy się pomóc :) Pozdrawiamy, Zespół goodie :)
Pokaż więcej opinii