Akademia Strachów w Galerii Północnej

3

Logo Galeria Północna
Ulubione
Akademia Strachów w Galerii Północnej

Ważna od 2020-10-31 do 2020-10-31

Opis

Przed nami najstraszniejsze święto w roku… Halloween! Najwyższy czas wyciągnąć z szafy upiorne kostiumy i przygotować się na dzień pełen przygód. Atrakcji nie zabraknie również w Galerii Północnej, jak zawsze mamy dla Was coś specjalnego!

W sobotę, 31 października zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na pełną humoru, a jednocześnie mrożącą krew w żyłach grę miejską „Akademia strachów”! Jej uczestnicy będą mogli poczuć się niczym legendarni bohaterowie historii o Drakuli, Frankensteinie czy Scooby-Doo! A to wszystko dzięki niepowtarzalnej atmosferze oraz licznym halloweenowym zadaniom. Podpowiemy, że ich wykonanie będzie wymagać nie tylko bystrego oka, ale też zwinności i odrobiny sprytu. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Fundacją Zwalcz Nudę.

Wszystkich śmiałków zapraszamy w godz. 14:00-18:00. Punkt rejestracji drużyn znajdzie się na parterze galerii, w pobliżu sklepu Reserved. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy, które trwają od 14 października. Można ich dokonać TUTAJ>> Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zapomnijcie o kostiumach!

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje

Opinie

Napisz pierwszą recenzję