Cinema City: Od 38 zł za program Cinema City Unlimited

16

Logo Cinema City
Ulubione

Od 38 złza program Cinema City Unlimited

Ważna od 2021-07-05 do odwołania

Szczegóły promocji Cinema City

Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Dołącz już dziś i zyskaj: ponad 200 premier każdego roku, 10% rabatu w barach Cinema City oraz kawiarniach Cinema Cafe, pokazy przedpremierowe tylko dla klubowiczów oraz bezpłatną opcję zakupu biletów online. Kartę Unlimited można zamówić dla siebie lub dziecka lub podarować w formie Karty Podarunkowej.

Karta Unlimited dostępna jest w dwóch opcjach abonamentu.
  • od 38 zł/miesiąc - minimalny okres członkostwa 12 miesięcy. Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy
  • od 45 zł/miesiąc - minimalny okres członkostwa 12 miesięcy. Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

Istnieje również możliwość zapłaty za abonament Unlimited z góry za cały rok, zgodnie z cennikiem obowiązującym w momencie zawierania Umowy. Każda oferta dostępna jest jedynie dla posiadaczy kart kredytowych lub debetowych z aktywną funkcją płatności cyklicznych (przy wyborze opcji miesięcznych płatności). W ramach abonamentu filmy 2D dostępne są bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, ScreenX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata. Szczegóły oferty oraz lista dopłat w Regulaminie Unlimited. Użytkownicy Kart Unlimited posiadający abonament bez kin warszawskich, mogą korzystać z oferty kina warszawskich z dopłatą 4 zł do każdego biletu.

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie zniżki Cinema City

Opinie o promocji Cinema City

Napisz pierwszą recenzję