Cinema City: Od 38 zł za program abonamentowy Cinema City Unlimited

2

Logo Cinema City
Ulubione

Od 38 złza program abonamentowy Cinema City Unlimited

Ważna od 2022-07-02 do 2022-09-30, 23:59

Szczegóły promocji Cinema City

📽 Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Dołącz już dziś i zyskaj: ponad 200 premier każdego roku, 10% rabatu w🍿 barach Cinema City oraz kawiarniach Cinema Cafe, pokazy przedpremierowe tylko dla klubowiczów oraz bezpłatną opcję zakupu biletów online. Kartę Unlimited można zamówić dla siebie lub dziecka lub podarować w formie Karty Podarunkowej.

Karta Unlimited dostępna w opcjach abonamentu:
  • od 38 zł/miesiąc - Miesięczny Plan Płatności, minimalny okres członkostwa 3 miesiące (promocja trwa do 30.09.2022). Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy.
  • 45 zł/miesiąc - Miesięczny Plan Płatności, minimalny okres członkostwa 3 miesiące (promocja trwa do 30.09.2022). Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce.
  • 456 zł na rok - Roczny Plan Płatności, minimalny okres członkostwa 12 miesięcy. Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy.
  • 540 zł na rok - Roczny Plan Płatności, minimalny okres członkostwa 12 miesięcy. Dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce.

Istnieje również możliwość zapłaty za abonament Unlimited z góry za cały rok, zgodnie z cennikiem obowiązującym w momencie zawierania Umowy.
Każda oferta dostępna jest jedynie dla posiadaczy kart kredytowych lub debetowych z aktywną funkcją płatności cyklicznych (przy wyborze opcji miesięcznych płatności).
W ramach abonamentu filmy 2D dostępne są bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, ScreenX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata.
Szczegóły oferty oraz lista dopłat w Regulaminie Unlimited
Użytkownicy Kart Unlimited posiadający abonament bez kin warszawskich, mogą korzystać z oferty kin warszawskich z dopłatą 4 zł do każdego biletu.

Wszystkie zniżki Cinema City

Opinie o promocji Cinema City

Napisz pierwszą recenzję