Batida: Torty na komunię

2

Logo Batida
Ulubione

Torty na komunię

Ważna od 2022-04-23 do 2022-05-31, 23:59

Szczegóły promocji Batida

Już teraz możecie odwiedzić e-sklep Batida i zdecydować, który z tortów pojawi się na komunijnym stole Waszych pociech. 🤍

W ofercie znajdziesz torty komunijne w różnych stylach:

🍰Elegancki już od 315 zł -prostota i słodka elegancja. Tort idealny zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Wykończony białą masą marcepanową oraz dekoracyjną, jadalną koronką. Dekorację stanowią kontrastujące żywe kwiaty i srebrny topper, który podkreśla znaczenie wyjątkowego dnia.
🍰Naturalny już od 315 zł - jeśli motto Twojej rodziny brzmi "im bliżej natury tym lepiej" - naturalny, biały drip cake z białymi żywymi kwiatami i liśćmi to doskonały wybór na komunię Twojego dziecka. Tort jest odzwierciedleniem spokoju i harmonii. Wykończony crème pâtissière bez dodatku masy cukrowo-marcepanowej, drip zrobiony z białej czekolady.
🍰Rustykalny już od 315 zł - rustykalny semi naked cake dedykowany tym rodzicom i dzieciom, którzy na co dzień żyją w zgodzie z naturą i mają obsesję na punkcie wszystkiego, co naturalne. Tort z żywymi kwiatami, białymi makaronikami i drewnianym topperem przesmarowany crème pâtissière bez dodatku masy cukrowo-marcepanowej.
🍰Subtelny już od 315 zł -subtelny, delikatny, dziewczęcy - to najlepsze przymiotniki, które mogą kojarzyć się z tym tortem. Przygotowany w pastelowo-herbacianej kolorystyce, połączonej z żywymi kwiatami ułożonymi tonalnie od lekkich pastelowo-rożowych aż po mocne różowe-bordowe. Doskonały, dziewczęcy kontrast do komunijnej bieli.  

Wszystkie zniżki Batida

Opinie o promocji Batida

Napisz pierwszą recenzję