Allegro.pl: -80% na galanterię + 10 zł zwrotu z goodie

39

Logo Allegro.pl
Ulubione

-80%na galanterię + 10 zł zwrotu z goodie

Ważna od 2021-01-08 do 2021-01-24

Szczegóły promocji Allegro.pl

Goodie cashback - bezpieczny, bezpłatny i prosty zwrot pieniędzy za zakupy w sklepach internetowych! Nawet do 25%!
 
UWAGA: w ramach tej oferty naliczany jest zwrot kwotowy (10 zł), nie naliczany jest natomiast zwrot procentowy (do 3%).

ILE MOGĘ ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TEJ OFERCIE? 
 1. W ramach tej oferty otrzymasz cashback 10 zł przy zakupie produktów z kolekcji Betlewski za minimum 50 zł. Produkty objęte promocją, dostępne są w ofercie pod linkiem. 
 2. Cashback w postaci 10 zł możesz otrzymać jeden raz podczas trwania akcji.
 3. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z goodie cashback, a złożyłeś/aś zamówienie za minimum 50 zł, dodatkowo zaoszczędzisz aż 15 złotych, które otrzymasz na powitanie w prezencie.

 
CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ JEDNOCZEŚNIE Z INNYCH PROMOCJI?  
 1. Ta oferta łączy się z innymi promocjami na produkty Betlewski dostępnymi pod linkiem w tej okazji. 
 2. Nie łączy się natomiast z innymi promocjami na Allegro – oznacza to, że jeśli przejdziesz przez link w tej okazji na stronę Allegro, a potem dokonasz zakupów produktów innych niż dostępnych na podstronie Oficjalnego Sklepu Betlewski, 10 zł nie zostanie naliczone.
  
CO POWINIENEM ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z GOODIE CASHBACK?
 1. Kliknij w przycisk „PRZEJDŹ DO SKLEPU”.
 2. Zarejestruj się lub zaloguj w goodie.
 3. Aby skorzystać z tej oferty cashback, złóż zamówienie od razu po przekierowaniu na stronę lub do aplikacji sklepu.

 KIEDY OTRZYMAM ZWROT? 
 1. 10 zł zwrotu otrzymasz w ciągu 1-2 dni roboczych – środki otrzymają status „Środki oczekujące” w zakładce „cashback” w aplikacji goodie i na www.goodie.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia transakcji przez Allegro, środki zmienią status na „Zatwierdzone środki”. Średni czas potwierdzania transakcji przez Allegro to 27 dni.
 2. 15 zł w prezencie otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego od dokonania transakcji przez goodie cashback. Środki znajdą się na Twoim koncie goodie ze statusem „Zatwierdzone środki”.
 3. Gdy tylko „Zatwierdzone środki” osiągną poziom 21 zł (minimalna kwota do wypłaty) możesz przelać środki na swoje konto bankowe. 
 
 -------------------------------------------------------------
NIE WIDZISZ W TEJ OFERCIE NIC DLA SIEBIE?
Możesz otrzymać 15 zł na start za zakupy w Groupon, AliExpress, Lidl, Booking.com i 800 innych markach*, które znajdziesz w zakładce „cashback”.
 
*Z wyłączeniem: nju Mobile, Virgin oraz MK Cafe

Wszystkie zniżki Allegro.pl

Opinie o promocji Allegro.pl

Napisz recenzję
justyna.konieczny
Opublikowano2021-01-13, 12:42
Zakupy zrobione 2 dni temu i poki co zadnego zwrotu :(
goodie
Opublikowano2021-01-13, 13:50
Justyna, jeżeli miną 22 h od momentu dokonania transakcji, a środki będą niewidoczne w zakładce cashback, prosimy o wiadomość na kontakt@goodie.pl Zweryfikujemy Twoją sytuację i postaramy się pomóc :) Pozdrawiamy, Zespół goodie :)
humides
Opublikowano2021-01-12, 18:39
Dzień dobry, to ma być produkt firmy Betlewski czy musi być kupiony od Oficjalnego Sklepu Betlewski (na allegro)? Bo nie jest to jasno napisane (nieco różnie w dwóch różnych miejscach!) Dziękuję za szybką odpowiedź
goodie
Opublikowano2021-01-13, 12:50
Witamy, aby otrzymać cashback w wysokości 10 zł, należy wybrać produkt z kolekcji Betlewski za minimum 50 zł. Żeby wybrać produkt, należy kliknąć w przycisk "Przejdź do sklepu' gdzie dostępne są produkty objęte promocją. Pozdrawiamy, Zespół goodie :)
TyralaDaria
Opublikowano2021-01-09, 16:50
Taaa a wszystkie portfele 49zl dobrze, że przeczytałam regułami. Dopiero powyżej 50zl zwrot 10 zł . trzeba wszystko dokładnie czytać!!
goodie
Opublikowano2021-01-11, 16:32
Witamy, w opisie oferty na goodie jest informacja, że 10 zł otrzymasz za dokonanie zakupów za min. 50 zł z kolekcji Betlewski. Produkty objęte promocją, dostępne są w ofercie pod linkiem. Pozdrawiamy, Zespół goodie :)
Pokaż więcej opinii