AliExpress: Od 0,01$ dla nowych użytkowników AiExpress

235

Logo AliExpress
Ulubione

Od 0,01$dla nowych użytkowników AiExpress

Ważna od 2020-03-12 do odwołania

Szczegóły promocji AliExpress

AliExpress oferuje zabawki, odzież, biżuterię i wile innych za 0,01$!
A jeżeli nie znajdziesz tego, co cię interesuje, skorzystaj z kuponu na 2$ zniżki na cały asortyment przy zakupach za min. 3$.

Oferta dla nowych użytkowników AiExpress.

*
Cashback z Aliexpress otrzymasz po zrobieniu zakupów przez przycisk ‘Przejdź do sklepu’. Jeśli w ciągu ostatnich 3 dni klikałeś/aś w reklamy lub linki prowadzące do Aliexpress na innych stronach lub w aplikacjach i przeglądałeś/aś konkretny produkt, który finalnie kupiłeś przez goodie cashback, sprzedawca może nie naliczyć Ci cashbacku. Aby temu zapobiec, jeśli planujesz kupić przez goodie cashback produkt przeglądany wcześniej przez inne reklamy lub linki, możesz:
  • w przypadku zakupów przez komputer stacjonarny/laptop – dokonać zakupów przez goodie w nowej karcie w przeglądarce w trybie incognito/in private (pamiętaj, żeby się zalogować na goodie)
  • w przypadku zakupów przez aplikację mobilną – skorzystać z innego urządzenia mobilnego

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie zniżki AliExpress

Opinie o promocji AliExpress

Napisz recenzję
dario1973
Opublikowano2020-12-28, 15:08
Goodie nie zatwierdza transakcji. Reklamacje nie pomagają. Ostrzegam. Poza tym śmieszy mnie ta ich wieczna prośba o maila na kontakt@goodie.pl - NIE REAGUJĄ, MAJĄ NAS GDZIEŚ. Pamiętajcie że Goodie należy do Banku Millenium
goodie
Opublikowano2020-12-28, 15:48
Informujemy, że każda prawidłowo dokonana transakcja zostaje zatwierdzona. W przypadku wątpliwości co do rozliczenia przesłanie szczegółów na adres kontakt@goodie.pl jest jedynym sposobem na wyjaśnienie sprawy. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół goodie.
Виктория Алишева
Opublikowano2020-11-19, 07:29
Лаки
Dominik Mazur
Opublikowano2020-10-20, 18:26
moje ostatnie 5 transakcji na Aliexpress nie zostało wgl zarejestrowane ,jak dotąd nie było problemu ,teraz się zastanawiam o co chodzi .
Pokaż więcej opinii