AliExpress: Kody: do -3$ na produkty z 15-dniową dostawą

41

Logo AliExpress
Ulubione

Kody: do -3$na produkty z 15-dniową dostawą

Ważna od 2021-03-13, 09:00 do odwołania

Szczegóły promocji AliExpress

Skorzystaj z kodów i ciesz się zniżką i dostawą w 15 dni.

Zyskaj:
  • 2$ zniżki na zamówienie za min. 15$ z kodem: FASTER02 
  • 3$ zniżki na zamówienie za min. 5$ z kodem: FASTER01 

Uwaga! 
*Cashback z AliExpress otrzymasz po zrobieniu zakupów przez przycisk ‘Przejdź do sklepu’. Jeśli w ciągu ostatnich 3 dni klikałeś/aś w reklamy lub linki prowadzące do Aliexpress na innych stronach lub w aplikacjach i przeglądałeś/aś konkretny produkt, który finalnie kupiłeś przez goodie cashback, sprzedawca może nie naliczyć Ci cashbacku. Aby temu zapobiec, jeśli planujesz kupić przez goodie cashback produkt przeglądany wcześniej przez inne reklamy lub linki, możesz:
  • w przypadku zakupów przez komputer stacjonarny/laptop – dokonać zakupów przez goodie w nowej karcie w przeglądarce w trybie incognito/in private (pamiętaj, żeby się zalogować na goodie),
  • w przypadku zakupów przez aplikację mobilną – skorzystać z innego urządzenia mobilnego.

Wszystkie zniżki AliExpress

Opinie o promocji AliExpress

Napisz recenzję
Włodzimierz Warejczuk
Opublikowano2021-04-12, 20:53
Cashback tylko dla tanich rzeczy, jak tylko kupujesz powyżej 100zł ,Cashbacku niema i musimy składać reklamację i wtedy dostajemy najniższą kwotę lub nic!
goodie
Opublikowano2021-04-13, 10:23
Włodzimierz Warejczuk - zapewniamy, że wysokość zwrotu nie zależy od wartości zakupów. Każdą reklamację dokładnie analizujemy, a po pozytywnym rozpatrzeniu, zostaje przekazany należny zwrot :) Jeśli masz wątpliwości co do wysokości zwrotów, napisz do nas na adres: kontakt@goodie.pl - postaramy się pomóc! Pozdrawiamy!
Agnieszka9851
Opublikowano2021-04-09, 10:53
cashback z Ali jest tragiczny. Naliczają jak chcą raz więcej raz mniej a i tak najlepiej kupować przez aplikację w telefonie bo monety więcej obniżają
goodie
Opublikowano2021-04-09, 16:21
Agnieszka, aby otrzymać cashback należy spełnić zasady zakupowe tj. każde zakupy zaczynać z czyszczeniem plików cookies, przechodzić do strony marki przez przycisk 'Przejdź do sklepu', wykluczyć naszą stronę w AdBlocku, dodawać produkty po przekierowaniu z naszej strony, nie używać przeglądarek cenowych, starać się robić zakupy w tej samej karcie:) Przy zastosowaniu tych wskazówek, cashback z pewnością zostanie naliczony. W innym razie prosimy o wiadomość na kontakt@goodie.pl Pozdrawiamy, Zespół goodie:)
Michal L
Opublikowano2021-03-16, 23:53
kody tylko dla nowych kont a nie wszystkich
Pokaż więcej opinii