AliExpress: Do -70% na produkty w super-szybkiej dostawie

38

Logo AliExpress
Ulubione

Do -70%na produkty w super-szybkiej dostawie

Ważna od 2021-01-05 do odwołania

Szczegóły promocji AliExpress

Do 70% rabatu na tysiące produktów  w AliExpress i dostawa od 3 do 7 dni roboczych.

W ofercie znajdziesz:
  • słuchawki
  • zegarki
  • smartfony
  • akcesoria kuchenne
  • zabawki
i wiele innych!


Uwaga! 
*Cashback z AliExpress otrzymasz po zrobieniu zakupów przez przycisk ‘Przejdź do sklepu’. Jeśli w ciągu ostatnich 3 dni klikałeś/aś w reklamy lub linki prowadzące do Aliexpress na innych stronach lub w aplikacjach i przeglądałeś/aś konkretny produkt, który finalnie kupiłeś przez goodie cashback, sprzedawca może nie naliczyć Ci cashbacku. Aby temu zapobiec, jeśli planujesz kupić przez goodie cashback produkt przeglądany wcześniej przez inne reklamy lub linki, możesz:
  • w przypadku zakupów przez komputer stacjonarny/laptop – dokonać zakupów przez goodie w nowej karcie w przeglądarce w trybie incognito/in private (pamiętaj, żeby się zalogować na goodie),
  • w przypadku zakupów przez aplikację mobilną – skorzystać z innego urządzenia mobilnego.

Wszystkie zniżki AliExpress

Opinie o promocji AliExpress

Napisz recenzję
Ruslan71
Opublikowano2021-01-26, 20:40
22.01 robiłem zakupy na AliExpress. 2 zamówienia na sumę 2x28pln. Wszystko zgodnie z regulaminem (korzystam z tego serwisu 2 lata!). Nie był naliczony cashback!!! 2 razy pisałem na kontakt@goodie, nie odpowiadają. Lipa! To nie pierszy razy, Oszukują!!!
goodie
Opublikowano2021-01-27, 12:48
Witamy, przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli poprawnie skorzystałeś ze ścieżki zakupowej, cashback z pewnością zostanie naliczony. Czy możemy prosić o maila, z którego pisałeś wiadomość na kontakt@goodie.pl? Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Pozdrawiamy, Zespół goodie :)
xKratos
Opublikowano2021-01-09, 20:08
Transakcje odrzucane dwukrotnie mimo reklamacji z powodu "zakupu niezgodnie z regulaminem" towar został zakupiony normalnie, opłacony i dotarł na miejsce a cashback odrzucany dwukrotnie, nie ma nawet żadnej możliwości kontaktu z supportem. PORAŻKA!!!!!!!!!
goodie
Opublikowano2021-01-11, 16:33
Witamy, w razie wątpliwości bądź pytań napisz na adres: kontakt@goodie.pl Na pewno zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc. Pozdrawiamy, Zespół goodie :)