Zorzatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Zorza

Przepraszamy. Zorza nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Jeżeli chcecie doświadczyć kulinarnej wyprawy po globie i udać się we wszystkie strony świata, gdzie odkryjecie magię smaków oraz ich różnorodność, to Zorza bistro Warszawa czeka właśnie na Was. Zorza bistro to miejsce tysiąca smaków. To miejsce spotkań z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi, w czasie których Zorza bistro, dzięki przyjaznej i urokliwej atmosferze, sprawi, że choć na chwilę zapomnicie o codziennym zgiełku oraz trudach życia. Nie zwlekaj dłużej i już teraz znajdź czas na to, by odwiedzić Zorza bistro!


Zorza bistro menu – kulinarna podróż po świecie

Zorza bistro to obszerna oferta dań z podziałem na cztery strony świata, co dodatkowo nadaje jej niepowtarzalny i unikatowy charakter. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom gości, dlatego proponujemy dania charakterystyczne dla różnych pór dnia. Zorza bistro menu to oferta śniadaniowa, przekąski, zupy, dania główne, burgery, desery, koktajle oraz gorące i zimne napoje. Każde danie przygotowujemy z należytą troską o naszych gości – korzystamy wyłącznie ze świeżych, wysokiej jakości produktów. Zorza bistro to również miła i życzliwa atmosfera, profesjonalna obsługa i wykwalifikowani szefowie kuchni dbający o to, by wznieść Was na szczyty kulinarnych doznań. Zorza bistro lunch to gwarancja zadowolenia i zaspokojenia nawet największego głodu, który może dopaść każdego – czy to podczas pracy, czy ważnego spotkania z klientem. Jeżeli zbliża się pora lunchu, a Ty jesteś właśnie w pobliżu, to nie zwlekaj ani chwili tylko sprawdź, co ma dla Ciebie Zorza bistro lunch!


Zorza bistro Warszawa catering – odpowiednie dania we właściwym miejscu i czasie

Zorza bistro to również bogata oferta cateringowa przygotowana w oparciu o dania oraz napoje i alkohole serwowane w lokalu. Zorza bistro swoją ofertę cateringową dedykuje tym, którzy chcą, aby organizowane przez nich wydarzenie zapadło smacznie w pamięci gości. Zorza bistro obsługuje: bankiety, lunche, konferencje, imprezy biznesowe czy prywatne uroczystości. Gdy zaistnieje taka potrzeba, Zorza bistro zadba również o oprawę muzyczną danego wydarzenia oraz zapewni dodatkowe atrakcje czy przypilnuje całości pod względem technicznym. Serwowany catering stanowi zawsze spersonalizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań każdego klienta.


Zorza bistro promocje – przystępnie i pysznie

Zorza bistro to również wiele atrakcyjnych i kuszących promocji umożliwiających cieszenie się smakiem swoich ulubionych potraw w niższych cenach. Zorza bistro promocje to kody rabatowe o określonej wartości do wydania na całe menu, dzięki czemu podróż po kulinarnych czterech stronach świata z Zorza bistro stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przekonaj się sam i odwiedź Zorza bistro! Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualną ofertą Zorza bistro oraz wszelkimi promocjami czy rabatami na określone produkty, dodaj Zorza bistro do listy ulubionych marek w aplikacji goodie!