Gratis

przysmak dla kota My Star przy zakupie karmy

Ważna do odwołania

Opis

zooplus.pl oferuje gratis przysmak dla kota My Star is a Diva (24 x 15 g) przy zakupie karmy Purizon 6,5 kg.

Wszystkie okazje

Dzisiaj mamy kolejną bardzo interesującą propozycję dla kociarzy, miłośników i właścicieli kotów. Specjalnie dla Was wyszukujemy najciekawsze propozycje zniżek, kodów rabatowych i promocji na karmy dla kotów. Dzisiaj zachęcamy do zapoznania się z promocją: gratis przysmak dla kota My Star przy zakupie karmy Purizon w sklepie Zooplus.

 

Gratis karma dla kota

 

Zooplus oferuje gratis przysmak dla kota My Star is a Diva (24 x 15 g) przy zakupie karmy Purizon 6,5 kg. To jedna z najlepszych karm dla Waszego pupila. W swoim składzie ma: 70% mięsa lub ryby, 30% owoców warzyw i ziół, 0% zbóż. Do wyboru są smaki: Adult dla kota kurczak i ryba, Adult Sterilised dla kota kurczak i ryba, Adult dla kota ryba, Adult dla kota dziczyzna i kurczak, Kitten kurczak i ryba oraz Adult dla kota jagnięcina i ryba. Przysmak My Star is a Diva – Creamy Snack z zawiera ekstrakt słodowy, który wspomaga trawienie. Jest niskokaloryczny i nie zawiera cukru. Wasz kotek będzie zachwycony!

 

Promocje i zniżki z goodie

 

Już teraz sprawdź inne promocje i okazje na karmy, przysmaki i gadżety dla kotów w sklepie Zooplus oraz aplikacji goodie. Najedzony kotek ma energię do zabawy. Zachęcamy do zajrzenia również do sklepu Telekarma, który oferuje 20% rabatu na wybrane produkty marki Trixie Polska w zestawie.