Gratis

kilogram karmy dla psów Purizon Single Meat

Ważna do odwołania

Opis

Teraz kupując suchą karmę dla psa Purizon Single Meat o wadze 2 kg, zapłacisz tylko za 1 kg, a kolejny kilogram otrzymasz gratis.

Wszystkie okazje

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Jeśli posiadasz swojego ukochanego pupila, jesteś pewnie jednym ze szczęściarzy na Ziemi. Zapewne starasz się kupować dla niego najlepszą karmę, doskonale zbilansowaną, a przede wszystkim – smakowitą. Zachęcamy do skorzystania ze zniżki w sklepie internetowym www.zooplus.pl. Już teraz przy zakupie 1 kg karmy suchej dla psa Purizon Single Meat, kolejny kilogram otrzymasz gratis!

 

Promocja w sklepie zooplus.pl

 

Do wyboru jest: pakiet mieszany, kaczka z jabłkiem, kurczak z dynią, jagnięcina z grochem oraz łosoś ze szpinakiem. Pojedynczo taka karma kosztuje 49,60 zł, zatem naprawdę opłaca kupić się ją w zestawie za 24,80 zł. Co ważne, ta karma nie ma w swoim składzie zboża i jest znakomita dla psów o wrażliwym układzie trawiennym. Takie zioła jak: mniszek, rumianek, pokrzywa, pietruszka, siemię lniane, rozmaryn i babka lancetowana czy owoce typu: aronia, żurawina i jeżyny korzystnie oddziaływują na zdrowie twojego psa.

 

Zniżki i okazje w sklepie zooplus

 

Promocja na karmę Purizon Single Meat w sklepie www.zooplus.pl to nie jedyna promocja, o której informujemy w bezpłatnej aplikacji goodie. Jeśli poza psem masz jeszcze kota, to już teraz kupując suchą karmę dla kota Wild Freedom o wadze 2 kg, zapłacisz tylko za 1 kg, a kolejny kilogram otrzymasz gratis.