Gratis

kilogram karmy dla kotów Wild Freedom

Ważna do odwołania

Opis

Teraz kupując suchą karmę dla kota Wild Freedom o wadze 2 kg.
Zapłacisz tylko za 1 kg, a kolejny kilogram otrzymasz gratis.

Wszystkie okazje

Masz kota? Z pewnością wybierasz dla swojego ukochanego mruczka najlepszą karmę. Już teraz zamów dla niego karmę suchą Wild Freedom Adult w sklepie internetowym www.zooplus.pl. Do wyboru masz aż cztery smaki, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu ukochanemu pupilkowi.

 

1 kg karmy gratis

 

Już teraz skorzystaj z promocji w sklepie internetowym www.zooplus.pl! Jeśli kupisz 2 kg karmy suchej dla kota Wild Freedom, zapłacisz tylko za 1 kg, a kolejny kilogram karmy otrzymasz gratis! To doskonała karma! Ma w stu procentach bezzbożową recepturę. Nie zawiera laktozy, glutenu, barwników, środków wabiących ani sztucznych konserwantów. Została doprawiona aromatycznymi naturalnymi ziołami. Ważne jest również to, że w swoim składzie ma siemię lniane z kwasami tłuszczowymi wspomagającymi pracę układu trawiennego. Do wyboru masz: Wild Freedom Adult “Wide Country” – Drób, Wild Freedom Adult “Cold River” – Łosoś, Wild Freedom Adult “Green Lands” – Jagnięcina oraz Wild Freedom Adult “Wild Hills” – Kaczka. Cena za 2 kg wynosi 39,80 zł.

 

Promocje i zniżki z goodie

 

Karma Wild Freedom Adult – 1 kg plus 1 kg gratis – to nie jedyna karma, którą możesz kupić taniej w sklepie www.zooplus.pl oraz innych sklepach z karmą dla zwierząt. Jeśli tylko chcesz kupować swojemu kotu najlepszą karmę, ale nie chcesz wydawać przy tym dużo pieniędzy, pobierz aplikację goodie. Prześlemy Ci push-informację o zniżkach i promocjach na Twój telefon z systemem Android lub iOS tak szybko, jak tylko się pojawią.