Żabkatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Żabka

Przepraszamy. Żabka nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Charakterystyczne zielone logo na dobre wpisało się w krajobraz polskich miast. Żabka jest z nami już od wielu lat i stała się jednym z naszych ulubionych sklepów, o czym z pewnością świadczy fakt, że można ją spotkać niemal na każdym osiedlu.

Żabka powstała w roku 1998, kiedy to w Poznaniu i Swarzędzu otwarto siedem eksperymentalnych sklepów. W 2008 roku było ich już 1700. Zgodnie z założeniem twórców – firmy Elektromis i jej prezesa Mariusza Świtalskiego – Żabka miała być wygodniejszą alternatywą dla zakupów w super- i hipermarketach. I, jak widać, wspaniale się to sprawdziło. Obecnie Żabka to największa w Polsce sieć sklepów typu convenience, która stale poszerza swoją ofertę o kolejne produkty i przyciąga korzystnymi promocjami.


Żabka – gazetka Żabki i atrakcyjne Żabka promocje

Co dwa tygodnie na stronie goodie.pl lub w aplikacji mobilnej dostępna jest nowa Żabka gazetka. Znajdują się w niej informacje o najnowszych promocjach, które obejmują zarówno najczęściej kupowane produkty spożywcze, jak sery, jogurty czy dżemy, jak i przekąski, słodycze czy artykuły sezonowe. Żabka gazetka to bardzo atrakcyjne ceny, które zwykle dotyczą najbardziej lubianych rzeczy, które najchętniej jada się na śniadanie czy kolację.
Ogłaszane przez sklep Żabka promocje przeważnie premiują kupowanie wielu sztuk naraz. Za trzy opakowania zapłacisz jak za dwa. Dużym przecenom podlegają zwłaszcza przysmaki i słone przekąski. Atrakcyjnych cen można się spodziewać także w przypadku pączków, croissantów i innych wypieków tego rodzaju. Żabka to promocje, obok których trudno przejść obojętnie. Sprawdź, co zawiera nowa Żabka gazetka na goodie!


Żabka oferta – pyszna kawa z Żabka Cafe i nie tylko

Żabka to nie tylko zwykły sklep. Jej zadaniem jest ułatwianie Ci życia na każdym kroku. W większości sklepów funkcjonuje Żabka Cafe, czyli miejsce, w którym możesz kupić najlepszą kawę, przekąski i dania na ciepło, jak zapiekanki, tortille czy hot dogi. A to wszystko w atrakcyjnych cenach, które są jeszcze bardziej korzystne, jeśli zakupisz przekąskę w zestawie z napojem – zimnym bądź gorącym.
Jednak sklepów Żabka oferta jest znacznie dłuższa. W sklepie możesz wypłacać pieniądze, a także regulować codzienne rachunki. Co więcej, wśród usług Żabki znajduje się również możliwość odebrania paczki. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ możesz zrobić to w odpowiadających Ci godzinach, podczas codziennych zakupów, zaoszczędzając wiele czasu. To także miejsce, w którym możesz zakupić kupon lotto, wykupić kody do gier, a nawet zrealizować bony towarowe.


Żabka – godziny otwarcia

Żabka ma długie godziny otwarcia (od 6:00 do 23:00), które sprawiają, że zawsze możesz wyskoczyć po artykuły, których akurat potrzebujesz.
Zapraszamy do jednego ze sklepów z sieci Żabka, gdzie możesz nie tylko zrobić codzienne zakupy, lecz także przy okazji załatwić wiele innych spraw.