Yokotylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Yoko

Przepraszamy. Yoko nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Restaurację, która powstała w styczniu 2008 roku, nazwano Yoko sushi, od japońskiego imienia żeńskiego, które w wolnym tłumaczeniu oznacza „dziecko”. Lokal został otwarty w samym centrum olsztyńskiej starówki. Bardzo dobra lokalizacja Yoko gwarantuje dostępne miejsca parkingowe, jednak w okresie letnim – od czerwca do września – obowiązuje zakaz wjazdu na starówkę i należy skorzystać w innych równie blisko położonych parkingów. Yoko to doskonałe miejsce zarówno na szybki lunch, spotkanie firmowe lub imprezę okolicznościową w gronie najbliższych znajomych. Restauracja Yoko zadba o każde podniebienie miłośnika sushi, ale nie zapomni również o tym, że każdy ma swoje upodobania kulinarne, więc w ofercie Yoko ma także inne dania takie, jak: steki wołowe, rybne, kurczaka, homary, owoce morza oraz wyśmienite desery dla każdego łasucha. Restauracja Yoko stara się zadbać o każdego indywidualnie, dlatego też nie poprzestała na przygotowywaniu tylko jednego rodzaju kuchni, a będąc lokalem typu Fast food ma określone standardy czasowe na wykonanie posiłków, które przygotowywane są na bieżąco.

 

Yoko sushi – dla rozkoszy podniebienia

 

Dla każdego miłośnika orientalnej kuchni znajdzie się coś, co zadowoli jego podniebienie. Wszystkie japońskie dania składają się przede wszystkim z rosołu, makaronu, ryb, warzyw i innych składników zależnie od receptury. Jednak menu Yoko sushi zostało wzbogacone o zupę Ramen różniącą się od innych japońskich zup tym, że dodatkowo jest w niej mięso. W menu Yoko można znaleźć także Ramen drobiowy, jest to wolno gotowana rolada drobiowa, marynowane jajo, kiełki soi, ogórek, makaron pszenny, a zupa dostarcza najlepszych wrażeń kulinarnych dla smakoszy. Yoko sushi stara się urozmaicać swoje menu tak, aby zadowolić nawet wybrednych klientów. Z tego właśnie powodu, aby informacja o możliwości zjedzenia dobrego sushi dotarła do większej liczby osób, powstała strona internetowa restauracji Yoko sushi, a także profil na portalu Facebook.

 

Restauracja Yoko – promocje

 

Wykwalifikowana obsługa lokalu, dba nawet o najdrobniejszy szczegół tak, by każdy klient był zadowolony. Yoko to restauracja, która pragnie sprostać wymaganiom klientów, dlatego też uwzględnia wszystkie potrzeby rodzin pojawiających się w lokalu. Nie każdy przecież musi być miłośnikiem japońskich potraw, dlatego oprócz dań rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni, można zjeść potrawy o smakach bardziej tradycyjnych. Yoko dostrzega też problem wielkości porcji, gdzie czasami nie sprawdza się jeden standard.

 

Gdy mają miejsce w Yoko promocje, dla dzieci można zamówić mniejszą porcję, co również wiąże się z tym, że cena będzie niższa. Lokal jest przystosowany zarówno do szybkiego spożywania posiłków, jak i długich, rodzinnych kolacji. Jeżeli interesują Cię organizowane przez Yoko promocje, pobierz darmową aplikację goodie, a następnie zainstaluj ją na swoim smartfonie. Goodie powiadomi cię za każdym razem, gdy Yoko promocje ogłosi.