Yogen Fruztylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Yogen Fruz

Przepraszamy. Yogen Fruz nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Historia marki Yogen Fruz zaczęła się w 1986 roku w Toronto, kiedy to dwóch braci otworzyło pierwszy mały sklepik oferujący mrożone jogurty. Ponieważ były czymś zupełnie innym od tego, z czym na co dzień w lokalach małej gastronomi mieli do czynienia Kanadyjczycy, mrożone jogurty Yogen Fruz braci Serruya szybko stały się prawdziwym hitem. Już w 1989 roku marka Yogen Fruz otworzyła pierwsze dwa sklepiki w innym kanadyjskim mieście – Londynie.

Obecnie oprócz filii Yogen Fruz Polska, która aż dwa razy startowała w Polsce, aby odnieść sukces, firma Yogen Fruz ma ponad 1700 innych placówek zlokalizowanych w 47 krajach na całym świecie. W Polsce ponownie Yogen Fruz Polska jest dostępne dla klientów od 2013 roku, kiedy to powstały trzy pierwsze franczyzowe lokale. Ale obecnie można Yogen Fruz znaleźć w wielu galeriach handlowych czy lokalizacjach przy głównych ulicach wielkich miast.

Warto wiedzieć, że firma Yogen Fruz już w 1999 roku zdobyła pierwsze miejsce na świecie na liście aż 500 franczyzowych firm wybieranych na podstawie wielkości marki przez czasopismo „Enterpreneur Magazine”. Od tego czasu marka znacznie poprawiła swoje wyniki, o czym świadczy między innymi filia Yogen Fruz Polska, która dopiero kilka lat temu odniosła u nas sukces.


Promocyjne menu w Yogen Fruz

W Yogen Fruz promocje zdarzają się bardzo często. Moda na mrożone jogurty ze świeżymi owocami nie przeminęła, a dzięki lokalizacjom w galeriach handlowych Yogen Fruz Polska ma wielu stałych klientów. Żeby być informowanym o tym, jakie aktualnie w Yogen Fruz promocje obowiązują, można zapisać się na listę odbiorców newslettera, ale jeśli nie chcemy mieć zapchanej skrzynki mailowej, można po prostu śledzić markę Yogen Fruz w aplikacji mobilnej goodie. Można też zajrzeć na stronę internetową goodie.pl i zobaczyć, co dziś albo na ten tydzień przygotowała w ofercie promocyjnej marka Yogen Fruz. Jest to łatwy i wygodny sposób, aby śledzić wiele swoich ulubionych punktów gastronomicznych naraz.


Mrożone jogurty i nie tylko

W Yogen Fruz menu można znaleźć przede wszystkim mrożone jogurty w kubeczku, z których słynie firma. Oprócz tradycyjnych probiotycznych jogurtów można wybrać niskokaloryczne sorbety czy bezglutenowe oraz przyjazne dla diabetyków jogurty o 0% zawartości tłuszczu czy cukru.

Najpopularniejsze w Yogen Fruz menu są mrożone jogurty z dodatkami pod nazwą Top It, gdzie samemu wybiera się dodatki. Zawsze możemy też zamówić gotowy zestaw pod nazwą Nu Mixes. Dostępne mixy w Yogen Fruz to między innymi Lychee green tea, Pina colada czy Key lime pie. W Yogen Fruz kupimy także kawę, a nawet pyszną belgijską czekoladę.