Yes

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 6%

YesPodkreśl swój wewnętrzny blask biżuterią marki YES. Kolczyki Yes, Yes bransoletki oraz inne produkty jak: pierścionki, pierścionki zaręczynowe, obrączki, zawieszki, łańcuszki, zegarki, naszyjniki czekają na Ciebie.

 

Yes bransoletki

Od ponad trzydziestu lat marka podkreśla piękno kobiecej urody poprzez biżuterię o czystej formie, szlachetnym detalu i oryginalnym kształcie. Logotyp marki – czarne litery na białym tle -są symbolem emocji, elegancji i innowacyjnego charakteru. Głównymi projektantami marki są: Katarzyna Bukowska, Magda Dąbrowska oraz Maciej Dudek. Z marką współpracowali również projektanci: Ania Kuczyńska oraz Krystof Strozyna. W Yes biżuteria bywa sprzedawana w promocji.

 

Yes biżuteria

Wolisz złoto, czy lepiej wyglądasz w srebrze? Szukasz minimalistycznych, nowoczesnych kolczyków czy bransoletek w stylu glamour? W sklepie stacjonarnym marki YES oraz w sklepie internetowym www.yes.pl znaleźć można szeroki wybór produktów o różnych wzorach i wykonanych z różnego rodzaju kruszcu. Do wyboru są linie: Skarabeusz, Blow Diamonds, Molly, Space, minimalistyczna Studio Y, Kiddy oraz Paisley. Skarabeusz znaczy w Yes pierścionki, naszyjniki i inne produkty ozdobione agatami, które przywodzą na myśl starożytne egipskie świątynie. Kolekcja jest tajemnicza i pełna energii i nadziei. Zielone skarabeusze są symbolem wędrówki, zmian i odnowy. Kolekcja Paisley jest inspirowana dalekim wschodem, kulturą orientu. Jest ponadczasowa i symbolizuje stale odradzające się życie, piękne w jego złożoności, twórczym rytmie i bogactwie emocji i uczuć. Kolczyki Yes to to również kolekcja Kiddy z magicznymi gwiazdkami, czerwonymi sercami i uśmiechniętymi buziami powstała z myślą o najmłodszych.

 

Pierścionki zaręczynowe Yes

Pierścionki zaręczynowe Yes to opracowane przez markę idealny diament, który błyszczy bardziej niż inne dzięki specjalnymi szlifowi. Marka potwierdziła jego jakość certyfikatem GemEx, pomiarami z wykorzystaniem technologii BrilliantScope® oraz certyfikatami Instytutu Gemmologicznego IGI lub GIA – Gemological Institute of America. Diament ten zdobi najbardziej cenione wzory YES: Metropolitan, Éternel, Amore oraz Stella. Nie od dziś przecież wiadomo, że brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Są również doskonałą inwestycją, znakomitą lokatą kapitału. W sklepie Yes można również zakupić szlachetne Yes obrączki, symbol zawarcia związku małżeńskiego. Do wyboru są w Yes obrączki: złote, platynowe, tytanowe, czy srebrne, które cechują się różnymi wzorami, motywami, a przede wszystkim – solidnym wykończeniem.

 

YES promocje

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod numery: 800 611 130, 61 861 12 90. Infolinia YES.pl czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Możesz również napisać e-maila: kontakt@yes.pl. Jeśli na hasło „Yes promocje” czy „Yes pierścionki” serce Ci drży, pobierz aplikację goodie. Otrzymasz wiadomość push o nich na swój telefon z systemem Android i iOS tak szybko, jak się tylko pojawią.