X-Kom.pltylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

X-Kom.pl

Przepraszamy. X-Kom.pl nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Sklep komputerowy X-Kom założony został w Częstochowie w 2002 roku. Już od ponad 16 lat dostarcza swoim klientom sprzęt elektroniczny w atrakcyjnych cenach. Na początku dekady otwarta została pierwsza stacjonarna placówka, a obecnie spółka posiada aż 24 salony rozmieszczone w większych miastach Polski, gdzie możemy odebrać produkty zamówione przez stronę internetową X-Kom.pl. Ten sklep komputerowy zatrudnia dziś ponad 1000 pracowników, którzy troszczą się o najwyższy poziom obsługi w punktach stacjonarnych oraz magazynach wysyłkowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od 2014 roku sklep internetowy X-Kom.pl napędza zbudowane na terenie Mieleckiej Strefy Ekonomicznej w Częstochowie centrum logistyczno-magazynowe oraz biurowiec, gdzie swoje obowiązki wykonują między innymi specjaliści obsługi klienta. Możemy z nimi porozumieć się dzięki infolinii.

Szeroki asortyment sklepu X-Kom.plW asortymencie sklepu X-Kom laptopy nie są jedynymi produktami. Znajdziemy tam również telefony komórkowe, smartfony, nawigacje GPS, komputery stacjonarne, podzespoły komputerowe, urządzenia peryferyjne, monitory oraz telewizory. Warto zauważyć, że sprzedawane przez X-Kom laptopy i inne sprzęty elektroniczne oferowane są w bardzo atrakcyjnych, dostępnych niemal na każdą kieszeń cenach.

X-Kom.pl – promocje pozwalające na zaoszczędzenie sporej części Twojej wypłatyTen założony przez Michała Świerczewskiego sklep komputerowy coraz częściej decyduje się na przecenę oferowanych produktów, mimo ich niskiej ceny. Na stronie X-Kom.pl raz dziennie pojawia się oferta „Gorący strzał”, która pozwala kupić najwyższej klasy sprzęt elektroniczny nawet o kilkaset złotych taniej. Codzienny kod rabatowy na X-Kom.pl to nie wszystko, podobne obniżki na inne produkty znajdziemy na portalu goodie.pl Tam możemy się zapoznać z gazetkami promocyjnymi również innych sklepów stacjonarnych i internetowych. Aby być stale na bieżąco z ofertą X-Kom.pl, warto pobrać aplikację mobilną goodie, gdzie znajdziemy najświeższe oferty na sprzęt elektroniczny i nie tylko.

Kod rabatowy na X-Kom.pl to nie wszystkoKupując nowy sprzęt na stronie X-Kom.pl, możemy skorzystać z kodów obniżających cenę zamówienia. Mniejsza płatność to nie wszystko. Ten sklep komputerowy współpracuje z firmami oferującymi bardzo korzystne ubezpieczenia naszego sprzętu. X-Kom.pl pośredniczy w zawieraniu umów, które pozwolą spać spokojnie nie martwiąc się o nowy komputer czy smartfon warty kilka tysięcy złotych. Już za kilkanaście złotych ubezpieczymy urządzenia kupione na stronie X-Kom.pl na okres nawet kilku lat! Cena ubezpieczenia uzależniona jest od wartości kupowanych produktów. Taka umowa z ubezpieczalnią ochroni nas przed kradzieżą oraz przypadkowymi uszkodzeniami przez osoby trzecie.

Bezpieczeństwo zakupówSklep komputerowy X-Kom to nie tylko niskie ceny, ale również bezpieczeństwo zakupów. Dane osobowe udostępniane pracownikom wykorzystywane są tylko w celu realizacji zamówienia. Nie są dalej przetwarzane i sprzedawane innym podmiotom. Ponadto Dział Wsparcia Technicznego bez problemu udzieli fachowej pomocy w przypadku problemów z zakupionym sprzętem.