Logo Wroclavia
Ulubione
Pobierz drzewo, aby zasadzić las

Ważna od 2019-09-19 do 2019-11-06

Opis

Wroclavia została głównym partnerem akcji ekologicznej „Wirtualne Drzewa dla Wrocławia” organizowanej przez stowarzyszenie Dotlenieni.org. Dzięki niej, na wrocławskich Osobowicach może zostać zasadzony hektar lasu!
 
W ramach akcji przed Wroclavią, przy wejściu Dąb stanęła donica XXL z roślinami. Wystarczy zbliżyć do niej telefon wyposażony w technologię NFC lub zeskanować QR kod, aby w ten sposób pobrać Wirtualne Drzewo oraz jego certyfikat. Każde pobrane w ten sposób Wirtualne Drzewo będzie odpowiadało jednemu drzewu, które realnie zostanie zasadzone we Wrocławiu. Wspólnie możemy posadzić aż 10 000 drzew!
 
Pobrać Wirtualne Drzewo z donicy znajdującej się przed Wroclavią, będzie można aż do 6 listopada 2019 roku. Aby to zrobić nie trzeba być mieszkańcem Wrocławia, nie trzeba się także logować czy podawać swoich danych osobowych. Wirtualne Drzewo można pobrać raz na 24 godziny, więc zachęcamy do wielokrotnego odwiedzenia naszej donicy!
 
Zachęcamy Was do pobierania Wirtualnych Drzew, aby w ten sposób razem z nami wspierać działania ekologiczne na rzecz zrównoważonego rozwoju Wrocławia.
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje