WrapMe!tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

WrapMe!Ludzie XXI wieku to ludzie zabiegani. Nie mają czasu nie tylko na gotowanie, ale nierzadko trudno im wyrwać się nawet do restauracji czy jakiejś knajpki, by usiąść i coś spokojnie zjeść. W takim przypadku mogą liczyć na WrapMe! Miejsce to powstało z myślą o wszystkich kochających dobre i zdrowe jedzenie. WrapMe! oferuje popularne kanapki – tzw. wrapy. Są one przygotowywane z pity lub tortilli (płaski chleb/placek), w którą zawija się przeróżne nadzienia.

Idealny obiad na szybko i nie tylko z WrapMe!

Wrapy stały się popularne w latach 90. Do Polski moda na nie przyszła nieco później, jednak niemalże od razu podbiły serca i podniebienia tutejszych smakoszy. Szczególnie, że można je przygotować na wiele sposobów – każdy może więc wybrać coś idealnego dla siebie.

W WrapMe! pracują prawdziwi miłośnicy tych kanapek. Dlatego smak powstających tu wrapów się wyróżnia. Kucharze pracujący w WrapMe! wciąż myślą o tym, jak je ulepszyć, co zrobić, by były jeszcze pyszniejsze. Cenne są dla nich wszystkie uwagi i propozycje klientów odwiedzjących WrapMe! Bo przecież to dla nich wciąż szkolą się z przygotowywania przepysznych potraw.

WrapMe! menu – dla tych, którzy lubią jeść rękami

 Plusem wrapów kupionych w WrapMe! jest m.in. to, że można je spokojnie zjeść na miejscu, ale też skonsumować np. idąc na spotkanie czy jadąc samochodem. Zbędne są tu noże, widelce – bierzemy kanapkę w rękę i jemy! Chyba, że zdecydujemy się na serwowany w WrapMe! zestaw. Wystarczy spojrzeć na przygotowane przez WrapMe! menu i aż ślinka leci. Dlaczego? Otóż w przygotowanym przez WrapMe! menu znajdziemy ulubione składniki z całego świata, które są zawinięte w świeżą, pyszną tortillę. Mogą być podane np. z ryżem, opiekanymi ziemniaczkami czy sycącą kaszą. Wszystko jest skropione autorskim sosem stworzonym specjalne przez ekipę WrapMe! Chcąc spróbować oferowanego przez WrapMe! menu warto wybrać się do Złotych Tarasów czy Galerii Mokotów w Warszawie bądź do Centrum Handlowego Wroclavia we Wrocławiu. Miłośników WrapMe! jednak stale przybywa, można się więc spodziewać, iż niebawem restauracje WrapMe! zagoszczą w kolejnych miastach.

Tak jak w każdej dobrej restauracji, która dba o swoich klientów, tak i tu znajdziemy liczne promocje. Przygotowane przez WrapMe! promocje cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, którzy chętnie z nich korzystają. Wiele osób decyduje się na spróbowanie nowych wrapów, które są wówczas tańsze. Korzystając z aplikacji goodie można w każdej chwili sprawdzić, jakie są organizowane w WrapMe! promocje.

W oferowanym przez WrapMe! menu znajdziemy też przepyszne smoothies zrobione ze świeżych owoców, m.in. truskawek, pomarańczy, melona, syropu z agawy, masła orzechowego czy mleka kokosowego. Proponowane połączenia smaków z pewnością są unikatowe.