WorldBox

Cashback

tylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów
Cashback 6.1%

WorldBoxSzukasz idealnych butów na każdą okazję? Sklepy WorldBox to rozwiązanie dla Ciebie! Możesz dokonać zakupu wymarzonych butów zarówno za pośrednictwem strony internetowej WorldBox, jak i w sklepach stacjonarnych. Placówki WorldBox znajdują się aż w ośmiu największych miastach w Polsce: Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Olsztynie, Łodzi, Poznaniu, Lublinie i Wrocławiu! Wybierz swój sklep WorldBox i ciesz się z dokonanych zakupów!


WorldBox dla niej

Kolekcja obuwia WorldBox dla kobiet to przede wszystkim renomowane marki butów sportowych. Jeśli zatem jesteś kobietą aktywną, kochasz sport i aktywność na świeżym powietrzu, już dziś sprawdź, czy masz swój WorldBox kod rabatowy! Dzięki niemu w naprawdę niskiej cenie kupisz buty marki Adidas, Nike czy Reebok. WorldBox stawia na jakość, co tylko potwierdzają użytkownicy, którzy WorldBox opinie wystawiają bardzo regularnie. Są to opinie pozytywne – aż 99% zadowolonych klientów! Taki wynik jest naprawdę imponujący.

WorldBox dla mężczyzn

Nie tylko kobiety znajdą na stronie sklepu WorldBox idealne obuwie sportowe. Marka przygotowała też bardzo atrakcyjną ofertę, jeśli chodzi o sportowe obuwie dla mężczyzn. Znajdziecie tutaj nie tylko klasyczne adidasy renomowanych marek, ale też buty sportowe, które będą świetnie pasowały do niezbyt formalnej stylizacji. Kultowe już buty AirMax czy cieszące się niesłabnącą popularnością buty Nike Air Force to tylko niektóre z modeli butów sportowych, które dostępne są w sklepach WorldBox. Nie można zapominać o tym, że także w przypadku męskiego obuwia WorldBox opinie użytkowników są pozytywne. Buty te poleca każdy, kto choć raz miał okazję dokonać ich zakupu.

Kolekcja WorldBox Junior

Z oferty sklepu WorldBox mogą skorzystać nie tylko dorośli. Marka nie zapomina też o najmłodszych. Kolekcja obuwia WorldBox junior to przede wszystkim wysokiej jakości buty sportowe dostępne w najniższych cenach. Świetnie sprawdzą się one jako obuwie zmienne na WF czy pozalekcyjne zajęcia sportowe. WorldBox opinie, jeśli mowa o obuwiu dziecięcym i młodzieżowym, są także pozytywne. Młodzież sama namawia rodziców na zakup butów sportowych właśnie w tym sklepie.

Nie tylko buty

Nie zapominajmy jednak, że WorldBox to nie tylko buty, ale też szeroko rozumiana odzież sportowa dla każdego. Bluzy sportowe czy spodnie, a nawet T-shirty, to tylko niektóre z produktów, jakie możecie znaleźć w zakładce „odzież” na stronie sklepu. Także i na te artykuły możliwy jest do zdobycia kod rabatowy WorldBox. Sprawdźcie dokładnie, co należy zrobić, aby go uzyskać!

Pomocna w śledzeniu nowości dostępnych na stronie sklepu WorldBox będzie bezpłatna aplikacja goodie. Z jej pomocą nie ominą Cię żadne rabaty czy zniżki ani też sezonowe wyprzedaże w sklepach WorldBox. Aplikacja ta działa na systemach operacyjnych Android i IOS.