Wola Parktylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Centrum HandloweWola Park to centrum handlowe stanowiące przyjazne i komfortowe miejsce zakupów, spotkań oraz rozrywki dla całej rodziny. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ Wola Park to ponad 200 sklepów oraz punktów oferujących swoje produkty i usługi w takich branżach jak: odzież, obuwie i akcesoria, kosmetyki, artykuły sportowe i wyposażenie wnętrz, artykuły budowlane, artykuły spożywcze, biżuteria, zdrowie i uroda, kawiarnie i restauracje, kwiaty i upominki, prasa, książki, multimedia, ubrania dziecięce i zabawki. Wola Park sklepy to komfort zakupów spowodowany kumulacją wielu marek w jednym miejscu. Bardzo przystępne centrum Wola Park godziny otwarcia sprawiają, że nie musimy martwić się o to, czy zdążymy zrobić zakupy po pracy, gdyż centrum handlowe Wola Park czynne jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00 oraz w niedzielę w godzinach od 10:00 do 20:00.

Wola Park zadbało również o rodziców, którzy robią zakupy razem z dziećmi – do ich dyspozycji oddany został wewnętrzny plac zabaw wyposażony w wielofunkcyjne i bezpieczne urządzenia. Wola Park godziny otwarcia umożliwiają rodzicom skorzystanie również z sali zabaw Kubusiowo – dzieci oddają się radosnej zabawie, podczas gdy rodzice ze spokojną głową mogą dać się porwać szaleństwu zakupów! Wola Park zlokalizowany jest w dogodnym miejscu, co umożliwia szybki dojazd zarówno autobusem, jak i metrem czy samochodem.

Multikino Wola Park – rozrywka na najwyższym poziomieJeżeli marzycie o chwili relaksu oraz podróży do filmowego świata, Multikino Wola Park jest idealnym miejscem! Koneserzy filmów oraz miłośnicy dużego ekranu mają do dyspozycji 6 sal kinowych dostępnych przez 7 dni w tygodniu. Sale kinowe Multikino Wola Park wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt oraz wygodne fotele, co zapewnia komfortowe warunki podczas oglądania filmu. Multikino Wola Park posiada szeroką ofertę, w której znajdziemy m.in. nowości filmowe, tematyczne wieczory filmowe oraz liczne promocje. Nie czekaj ani chwili i już dziś zarezerwuj czas, by odwiedzić Multikino Wola Park! Jeśli zainstalujesz aplikację goodie lub odwiedzisz stronę internetową goodie.pl, będziesz na bieżąco z nowym repertuarem filmowym.

Wola Park promocje – nowości w przystępnej cenieSklepy znajdujące się w centrum handlowym Wola Park oferują liczne promocje, które przyciągają duże rzesze klientów i sprawiają, że miejsce to odwiedzane jest przez coraz większą liczbę zaciekawionych osób. Wola Park promocje to przede wszystkim znane marki w atrakcyjnych i przystępnych cenach! Wola Park sklepy to przestrzeń przyjazna rodzinie, gdyż większość marek respektuje kartę dużej rodziny, co wiąże się z licznymi zniżkami i promocjami. Nie czekaj i już dziś odwiedź Wola Park, by sprawdzić najnowsze promocje i przyjemnie spędzić czas wraz z całą rodziną!