Wizz Airtylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Wizz AirDużo podróżujesz po Europie i po całym świecie? Zatem zapewne znasz linie lotnicze Wizz Air. Chyba żaden przewoźnik nie ma tańszych biletów lotniczych.
To właśnie przystępne ceny i umożliwienie podróżowania drogą powietrzną każdemu w Europie Środkowej i Wschodniej, a ponadto innowacyjność i wysoka jakość usług lotniczych przyświecają za cel tanim lotom Wizz Air.
Wizz Air to sprawdzona i doświadczona flota, której początki funkcjonowania sięgają 2004 roku, kiedy to odbył się pierwszy lot z lotniska w Katowicach.

Wizz Air – rozkład lotówDzisiaj Wizz Air obsługuje już ponad 500 tras z 27 lotnisk w: Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie, we Wrocławiu, w Budapeszcie i Debreczynie na Węgrzech, w Sofii i Warnie w Bułgarii, Kiszyniowie w Mołdawii, Bukareszcie, Kluż-Napoki, Târgu Mureș i Timișoary w Rumunii, Kijowie na Ukrainie, Pradze w Czechach, Belgradzie w Serbii, Wilnie na Litwie, Skopje w Macedonii, Rydze na Łotwie, Tuzli w Bośni i Hercegowinie oraz Koszycach na Słowacji.
Do najpopularniejszych celów podróży tanimi lotami Wizz Air należą: Barcelona, Budapeszt, Bukareszt, Debreczyn, Dubaj, Mediolan, Paryż, Skopje, Sztokholm, Tel Awiw oraz Teneryfa.

Wizz Air Tanie LotyWizz Air to ekonomiczna linia lotnicza, której ceny biletów zaczynają się już od 39 złotych na wybrane kierunki. Nic tylko pakować torbę i lecieć, chociażby na weekend, i zwiedzać stolice Europy. Wiele osób właśnie tak spędza wolny czas. Polując na okazje takie jak Wizz Air tanie loty, poznajesz nowe miejsca, podróżujesz po Europie szybko i bezpiecznie, nie wydając przy tym majątku ani na paliwo, ani na drogie połączenia kolejowe.
Przed Tobą kilka dni urlopu, więc na co czekasz? Wejdź na stronę Wizz Air tanie loty, przejrzyj aktualne promocje i zarezerwuj miejsce w samolocie. Wszystko to online i przy pomocy kilku kliknięć w systemie rezerwacyjnym Wizz Air loty.

Wizz Air – bagażW każdej z proponowanych przez Wizz Air tanie loty ofert opisane są szczegółowo dodatkowe koszty, których nie pokrywa cena biletu. Przeważnie w cenę biletu na lot liniami Wizz Air bagaż jest wliczony – to jeden mały podręczny pakunek.
Cenę dowolnego Wizz Air bagażu można w prosty, szybki i łatwy sposób obliczyć w kalkulatorze opłaty za bagaż, dostępnym na stronie internetowej przewoźnika. Pod uwagę brane są następujące dane: data podróży (w sezonie czy poza nim), rodzaj płatności (online, za pośrednictwem Call Centre Wizz czy na lotnisku) oraz waga bagażu rejestrowanego.
A gdyby tak mieć aplikację w swoim smartfonie, dzięki której w każdej wolnej chwili można przejrzeć Wizz Air rozkład lotów? Jest takie rozwiązanie! Nazywa się goodie – znajdziesz tam promocje na Wizz Ait loty i aktualne rozkłady.