Welestylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Weles

Przepraszamy. Weles nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Lubisz relaks w miejscach tajemniczych, ukrytych przez tłumem i mających naprawdę nieziemski klimat? Jeśli tak, będąc w Warszawie, odwiedź Weles. To ukryty przed wzrokiem postronnych koktajlbar, nieoznaczony żadnym szyldem i schowany za niepozornymi drzwiami. Mimo, że mieści się w ścisłym centrum miasta, jest miejscem o tajemniczym charakterze. Skąd nazwa Weles? Swoją nazwę miejsce to zapożyczyło od władcy nocy, słowiańskiego boga Welesa, będącego też patronem magii, muzyki i dostatku.

Weles – restauracja inna niż wszystkie

Jeśli uda Ci się trafić do baru Weles, zachwyci Cię jego wystrój – mistyczna krypta, której sklepienie stanowi błyszczący, cynowy sufit sprowadzony z USA, a rzeźbione drewniane bary były kiedyś częścią brytyjskiej karuzeli. Elementy te stanowią doskonałe tło dla precyzyjnie przygotowanych trunków. Całości dopełniają charakterystyczne marmurowe blaty i imponujący, wykonany na zamówienie żyrandol z kryształów. Należy pamiętać, że Weles restauracja nie oferuje dań, a wyłącznie różnego rodzaju koktajle i alkohole – od owocowo-orzeźwiających drinków zaczynając, a na winach musujących kończąc. Jedyne, co możesz tam zjeść, to przekąski, takie jak: orzeszki czy oliwki prosto z Jordanii. Dlatego na obiad nie ma się co tam wybierać, ale aby poznać ciekawe drinki i koktajle – jak najbardziej. Najlepiej po dniu pełnym pracy i aktywności, wyprawa do Weles pozwoli Ci na skuteczny relaks oraz naładowanie organizmu pozytywnymi emocjami.

Weles to doskonałe miejsce, aby spędzić czas samotnie lub z przyjaciółmi i oderwać się od codzienności. Pobyt w Weles umożliwi Ci przeniesienie się do krainy nocy i sztuki – nawet krótka wizyta w tym barze pozostawia po sobie niezapomniane wrażenia. Jeśli chcesz, możesz wynająć Weles na prywatną imprezę, z jakiej tylko okazji chcesz. Każde party w tak niezwykłym miejscu będzie wydarzeniem, które goście będą wspominać jeszcze przez długie lata.

Weles – skorzystaj z atrakcyjnych promocji

Weles to miejsce, które zachęca do odwiedzin przystępnymi cenami. Jednak czasem możesz zapłacić jeszcze mniej za drinki czy koktajle. Wystarczy, że znajdziesz się w barze, gdy Weles promocje będzie organizować. Dzięki temu pobyt tam będzie nie tylko przyjemny, ale również i tańszy. Ale skąd masz wiedzieć, kiedy Weles restauracja takie promocje organizuje? Tutaj pomocą posłuży Ci sprytna aplikacja goodie. Jest ona całkowicie darmowa – pobierasz ją na swój smartfon, instalujesz, wybierasz lokalizację – czyli Warszawę – i gotowe. Jeśli tylko Weles restauracja ogłosi zniżki, promocje czy rabaty, dostaniesz o tym natychmiast powiadomienie. Dzięki temu żadna okazja w Weles restauracja Ci nie umknie. Będziesz wiedzieć zawsze, kiedy rozpoczynają się w Weles promocje.

Przekonaj się o tym już dziś. Pobierz goodie i sprawdź, jak pomoże Ci to w tańszym korzystaniu z oferty Weles.