Voilatylko aktualne kupony, zniżki, promocje

Mapa sklepów

Centrum nauki języka francuskiego

Przepraszamy. Voila nie ma aktualnych promocji. Zachęcamy do zarejestrowania się w naszej aplikacji. Z goodie żadna okazja Cię nie ominie.Angielski jest dzisiaj językiem powszechnie znanym i używanym, czego nie można powiedzieć o francuskim. Warto więc się go nauczyć, ponieważ jego znajomość pozwala osobie nim władającej na bycie konkurencyjną na rynku pracy. Dobrze też uczyć się tam, gdzie jest pewność, że w arkana francuskiego wprowadzą fachowcy z właściwym podejściem do uczniów. Takim właśnie miejscem jest Voila. To szkoła językowa, którą różni od konkurencji to, że oprócz samej nauki języka w Voila poznasz również kulturę Francji oraz krajów frankońskich. Brzmi ciekawie? Dowiedz się, czym jeszcze Voila szkoła języka francuskiego zachęca do zapisania się na kurs!

Volia – z pasji do FrancjiVoila szkoła języka francuskiego została założona przez Dorotę Biele, która jest pasjonatką kultury francuskiej już od czasów licealnych, kiedy to wyjechała na swoją pierwszą w życiu wycieczkę do Paryża. Po kierunkowych studiach zdecydowała się przekazać swoją pasję innym – i tak właśnie powstała Voila. Szkoła ta jest niezwykła nie tylko dlatego, że powstała z zamiłowania do wszystkiego, co francuskie. Voila szkoła języka francuskiego to także miejsce, gdzie można doskonale poznać kulturę kraju nad Sekwaną – często odbywają się tam pokazy filmów francuskojęzycznych czy spotkania z ciekawymi Francuzami. Dlatego też Volia to po prostu miejsce, w którym ma się kontakt z jedną z najstarszych kultur europejskich.

Jakie kursy oferuje Voila szkoła języka francuskiego?Voila oferuje bardzo szeroki wachlarz kursów, dzięki czemu zawsze możesz wybrać najlepszy dla siebie! Znajdziesz tutaj zajęcia grupowe, masz też możliwość uczestniczenia w kursach indywidualnych. Co więcej – mogą się one odbywać nawet poza siedzibą szkoły! Oczywiście wszystkie rodzaje nauczania w Voila są płatne. Można jednak zaoszczędzić na tych wydatkach, korzystając z tego, że czasem w ofercie szkoły językowej pojawiają organizowane przez Voila promocje. Umożliwia to skorzystanie z zajęć w dużo niższych cenach. A jeśli interesuje Cię nauka francuskiego i chcesz wiedzieć, czy aktualnie trwają promocje, jest dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie!

Goodie – aplikacja dla Ciebie!Aplikacja goodie to darmowy program dla posiadaczy smartfonów. Wystarczy pobrać go ze sklepu, zainstalować i gotowe – jeśli pojawią się jakieś organizowane przez Voila promocje, natychmiast dostaniesz powiadomienie! A jeśli nie chcesz niczego instalować na swoim telefonie – żaden problem. Możesz skorzystać z witryny goodie, aby otrzymywać informacje o zniżkach i rabatach, jakie pojawiają się w Voila. Po prostu wejdź na stronę, wpisz nazwę szkoły i gotowe.
Dzięki goodie możesz zaoszczędzić na prowadzonych przez Voila zajęciach. Z pewnością nie lubisz przepłacać, więc nie czekaj, tylko przetestuj już dzisiaj możliwości oferowane przez to rozwiązanie! Z goodie oszczędzanie jest łatwiejsze niż myślisz.