Vobis to jedna z najbardziej znanych marek sprzedających na polskim rynku sprzęty z kategorii elektroniki. Od ponad 25 lat Vobis oferuje klientom najwyższej jakości komputery, sprzęt AGD i RTV czy inne urządzenia mobilne. Od roku 2015 marka Vobis jest własnością innej polskiej firmy, i-Terra sp. z o.o. Z okazji 25-lecia marka Vobis przeszła udany rebranding, w wyniku czego zmieniło się logo marki, ale też wygląd sklepu online, który stał się jeszcze bardziej przejrzysty i przystępny dla klientów.

W wielu polskich miastach Vobis sklepy stacjonarne istnieją pod szyldem Vobis Partner. A w sieci można znaleźć bardzo nowoczesny sklep marki pod adresem Vobis.pl. We wszystkich sklepach Vobis można kupić sprzęty najbardziej znanych i renomowanych producentów z branży elektronicznej, a także liczyć na fachowe doradztwo czy też usługę serwisu. Dlatego Vobis jest tak popularny i z roku na rok marce przybywa nowych klientów.


Najnowsze promocje marki Vobis

Vobis sklepy oferują najbardziej znane, ale też najdroższe marki elektroniki, jak Apple, Samsung, Microsoft czy Lenovo. Dlatego warto polować na kod rabatowy Vobis do wykorzystania na produkty wybranych marek czy z wybranej kategorii produktowej. Warto śledzić Vobis sklepy na przykład przez goodie.pl albo aplikację mobilną goodie, aby być na bieżąco z promocjami. Wystarczy dodać Vobis do listy ulubionych sklepów, aby otrzymywać informacje o cenowych okazjach. Kod rabatowy Vobis upoważnia do zniżki procentowej, na przykład -15%, albo o określonej wartości pieniężnej, na przykład 50 złotych. Warto go posiadać planując nawet niewielkie zakupy czy też zakup i tak niedrogiej rzeczy. Najbardziej przydatne są kody zniżkowe na Vobis komputery od drogich, ale bardzo dobrych marek, jak Apple czy Microsoft. Ponadto Vobis sklepy stacjonarne i sklep online zawsze organizują wyprzedaże na koniec roku czy też z okazji pojawienia się nowej kolekcji produktów. Warto sprawdzić, kiedy będzie w Vobis większa wyprzedaż, aby zaplanować zakupy z głową.


Co można kupić w Vobis?

Vobis sklepy oferują różne produkty z branży szeroko pojętej elektroniki. W sklepach Vobis można kupić sprzęty elektroniczne do całego domu albo wyposażenia biura. Na półkach w Vobis można znaleźć multimedia, najnowsze smartfony, drobne AGD czy też sprzęty RTV. Marka Vobis komputery oferuje w wariantach komputerów stacjonarnych, ultralekkich notebooków, laptopów do pracy czy komputerów gamingowych. Oprócz tego w Vobis można kupić też drukarki, monitory, skanery i urządzenia wielofunkcyjne do pracy z komputerem. Bez trudu można tu też znaleźć gry komputerowe czy sprzęt audio-video. W Vobis jest też duży wybór aparatów fotograficznych od popularnych kompaktów, po najnowsze aparaty dla profesjonalistów. Ponadto wiele innych przydatnych elektronicznych gadżetów.