Logo VIVO Piła
Ulubione
Walentynki w VIVO! Piła

Ważna od 2020-02-14 do 2020-02-15

Opis

14 lutego przypada święto zakochanych - tego dnia pary szczególnie okazują sobie uczucie i przywiązanie. W VIVO! Piła z myślą w wszystkich świętujących Walentynki przygotowało, w dniach 14-15.02, niecodzienny koncert muzyki, słodkie upominki i konkurs, w którym główną nagrodą jest weekendowy pobyt w SPA.
Wydarzenie odbędzie w godz. 13:00 – 18:00.
 
Z okazji zbliżających się Walentynek, w dniach 14.02 i 15.02,  odbędzie się akcja „Zakochaj się w VIVO!” dedykowana dla zakochanych!
Szczególny nastrój zapewni koncert fortepianowy i skrzypcowy grany na żywo w trakcie wydarzenia.
W piątek, w godz. 13:00 – 18:00, w centrum handlowym stanie wyjątkowa ścianka do zdjęć, na tle której wszystkie chętne pary staną przed obiektywem fotografa, w zamian za co otrzymają słodki prezent walentynkowy.
 
W sobotę wszystkie pary, które zrobią zakupy za minimum 150 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) będą mogły wziąć udział w walentynkowym konkursie.
W godz. 13:00 – 18:00, wystarczy zgłosić się z paragonem i oszacować ilość serc w szklanym naczyniu. 
Spośród par, które wytypują prawidłową ilość serduszek, albo pomylą się w ilości o maksymalnie 3 sztuki, pod koniec wydarzenia zostaną wylosowane nagrody. Zwycięzcy pierwszego miejsca spędzą romantyczny weekend w SPA Poziomka w Kujankach, zdobywcy drugiej lokaty pójdą na kolację do restauracji Molino, a para, która zajmie trzecie miejsce otrzyma kartę podarunkową VIVO!

Na fanpagu VIVO! Piła, będzie można wygrać bon na pierścionek zaręczynowy, voucher na kolację do Molino oraz kartę podarunkową VIVO!. Co trzeba zrobić by cieszyć się z nagród? Wystarczy pod postem konkursowym opisać swoje wymarzone zaręczyny. Wszyscy uczestnicy biorący udział w zabawie staną przed szansą wylosowania jednej z wyżej wymienionych nagród.
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje