Urodzinowa „Bitwa na Style” w VIVO! Krosno

Oferta Archiwalna

Logo VIVO Krosno
Ulubione
Urodzinowa „Bitwa na Style” w VIVO! Krosno

Ważna od 2019-09-05 do 2019-09-16, 23:59

Opis

Urodzinowa „Bitwa na Style” w VIVO! Krosno
Wielkimi krokami zbliżają się 2. urodziny VIVO! Krosno.
Z tej okazji przygotowany został dla Was specjalny konkurs modowy – BITWA NA STYLE, w którym będziecie mogli zaprezentować swoje autorskie pomysły na różne stylizacje. 
Do wygrania są vouchery o wartości od 300 do 1500 zł. 
Jednym z jurorów w modowym plebiscycie będzie Adam Chowański – stylista znany z programów „Dzień Dobry TVN” oraz „Projekt Lady”. 
 Co należy zrobić, aby wziąć udział w urodzinowej „Bitwie na Style”?
Zasady są proste! W dniach 5-16 września wystarczy odwiedzić wybrany salon odzieżowy w VIVO! Krosno, przygotować wybraną stylizację modową (w oparciu o dostępny asortyment) oraz na miejscu wykonać konkursowe zdjęcie (np. w przymierzalni).
Następnie, fotografię wraz z imieniem, nazwiskiem oraz informacją, w jakim sklepie skompletowano outfit należy przesłać na adres: konkursVIVO@gmail.com.
Gotowe!
Otrzymane zgłoszenia w dniach 17-22 września trafią na nasz profil facebook (VIVO! Krosno), gdzie internauci zagłosują na najlepszą stylizację. Spośród wytypowanych kandydatur jury konkursowe wybierze czwórkę finalistów modowego konkursu.
Prace oceniać będą: przedstawiciele Agencji 2Be ( organizatora konkursu) oraz gość specjalny Bitwy na Style - Adam Chowański – kreator stylu. 
28 września, podczas drugich urodzin VIVO! Krosno odbędzie się wielki finał „Bitwy na Style”, w którym wyłonieni laureaci w zadaniu specjalnym powalczą o wartościowe nagrody - vouchery zakupowe do salonów odzieżowych o wartości od 300 do 1500 zł. 
Zadaniem finałowej czwórki będzie przygotowanie stylizacji według kryteriów wyznaczonych przez eksperta. Na podstawie stworzonych zestawów Adam Chowański opowie o trendach, które zdominują nasze szafy jesienią. 
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje