Plaża w VIVO! Krosno

Oferta Archiwalna

Logo VIVO Krosno
Ulubione
Plaża w VIVO! Krosno

Ważna od 2019-06-29 do 2019-08-31, 23:59

Opis

Piaszczysta plaża, palmy oraz strefa z leżakami – to atrakcje, które już wkrótce będą dostępne w Centrum Handlowym VIVO! Krosno. 29 czerwca, na Placu Centralnym po raz kolejny zostanie otwarta ogólnodostępna plaża dla dzieci i rodziców. Plaża będzie funkcjonować do końca wakacji.
 
Plażowiczom z VIVO! Krosno nie będzie straszna zmienna letnia pogoda oraz towarzyszące jej ekstremalne warunki atmosferyczne. Co więcej, aby w bezpiecznej przestrzeni Centrum Handlowego oddać się wakacyjnemu szaleństwu nie trzeba kompletować plażowych gadżetów, wystarczy jedynie ubrać wygodne ubranie i… gotowe!

Najmłodsi będą mogli skorzystać z piaszczystego obszaru oraz dostępnych akcesoriów, które umilą beztroski czas. W czasie, gdy maluchów pochłonie zabawa, dorośli do dyspozycji otrzymają strefę wypoczynkową z leżakami, znajdującymi się tuż obok.

Plaża w VIVO! Krosno to doskonały pomysł na przerwanie wakacyjnej nudy, spędzenie czasu całą rodziną, a także okazja do kreatywnej pracy nad niebanalnymi piaskowymi konstrukcjami.
 
Partnerem akcji jest RAINBOW.
Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie okazje